Jak były obrońca Baroki osiedla się w Polsce

Jak były obrońca Baroki osiedla się w Polsce

Były obrońca Baroki Mlungisi Makwananzi opowiedział więcej o swoim pobycie w polskiej drużynie Odra Pytom Odrzański.

Środkowy obrońca nie przetrwał na tej pozycji Mistrzostwa Fundacji Motsepe Pakaka Ba Mpahlele pomimo podpisania dwuletniego kontraktu. Zaliczył tylko dwa występy.

Najpierw w marcu dołączył na zasadzie wolnego transferu do innego polskiego zespołu Pogoń Świebodzin, a następnie dołączył do Odry Bytom Odrzański przed III Ligą sezonu 2023/24.

MLUNDISI MKHWANANZI pozostał w Polsce

Według obrońcy wszystko idzie zgodnie z planem, o ile nie będzie walczył o czas gry.

„Mam nadzieję, że zadomowiłem się w lidze i teraz przyzwyczaiłem się do panujących w Polsce warunków” – powiedział Mkhwanazi. Forpost.

Piłka Mallungisi Makwanansi dla fitomu otra

„To bardzo konkurencyjna liga, inna niż poprzednie ligi. Jest wielu utalentowanych i utalentowanych graczy z całego świata. Dla mnie liczy się rozwój jako piłkarza i zdobywanie większego doświadczenia.

„W pierwszych kilku meczach miałem trudności ze znalezieniem trochę czasu na grę. Trener próbuje nowych kombinacji, ale teraz jestem szczęśliwy, że jestem w dobrej formie i gram tydzień po tygodniu”.

Oto sukcesy Mulungisi Makwananzi i jego zespołu w tym sezonie

W obecnej kampanii obrońca nazywany „Bestią” był kluczowym zawodnikiem zespołu, mimo że klub w tym sezonie walczył o formę i regularność.

24-latek opuścił tylko dwa pierwsze mecze. Od tego czasu rozegrał do tej pory 11 meczów, w tym dziewięć startów. Tylko dwukrotnie pomógł zachować czyste konto.

Są w niebezpieczeństwie, ponieważ znajdują się w strefie spadkowej na 14. pozycjiCz Miejsce. Zespół zgromadził 11 punktów w 14 meczach ligowych. W swoich zmaganiach zanotowali zaledwie dwa zwycięstwa, pięć remisów i siedem porażek.

POWIĄZANA HISTORIA: Baroka podpisuje kontrakt z Makwananzim po tygodniach treningów w klubie

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *