„Invincible” zmienia rolę Ezry Millera

„Invincible” zmienia rolę Ezry Millera

Zdjęcia Warner Bros

Amazon Prime Video podobno zmienił rolę głosową Ezry Millera w roli DA Sinclaira w drugim sezonie animowanego serialu o superbohaterach „Invincible”. Elektroniczna wojna.

Miller wystąpił w serialu jako genialny naukowiec, który w pierwszym sezonie tworzy armię cyborgów znaną jako „ReAnimen”. Postać zostaje pokonana w tej rundzie.

Sinclair pojawił się w tym tygodniu w odcinku 2. sezonu podczas koszmarnej sekwencji, ale rolę tę przejął aktor głosowy z filmów „X-Men '97” i „Ninja Turtles” Eric Bauza.

Miller był w ostatnich latach przedmiotem kontrowersji, był przedmiotem wielu śledztw i aresztowań. W oświadczeniu/przeprosinach z sierpnia 2022 r. Miller przyznał się do „złożonych problemów ze zdrowiem psychicznym” i rozpoczął „trwające leczenie”.

Nieobecność Millera nie będzie odczuwalna, ponieważ obsada serialu pozostanie nienaruszona, w tym Steven Yeun, J.K. Simmons, Sandra Oh, Walton Goggins, Gillian Jacobs, Andrew Rannells, Mark Hamill i Sterling K. Brown, Clancy Brown, Tatiana Maslany, Ben Schwartz, Ross Marquand, Zachary Quinto i inni są nadal na pokładzie.

Finał drugiego sezonu serialu zostanie wyemitowany 4 kwietnia, a trzeci sezon jest już w przygotowaniu i oczekuje się, że pojawi się znacznie wcześniej niż dwuipółletnia przerwa między premierą pierwszego i drugiego sezonu.

READ  Gdzie są dziś Divy WWE?

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *