Igrzyska Dziękczynienia NFL: Bills pokonał Lions po śmierci; Wygraj Kowboje i Wikingowie | NFL

Igrzyska Dziękczynienia NFL: Bills pokonał Lions po śmierci;  Wygraj Kowboje i Wikingowie |  NFL

Tyler Bass strzelił gola z gry z 45 jardów na dwie sekundy przed końcem, podnosząc Buffalo Bills do zwycięstwa 28-25 nad Detroit Lions w czwartek za drugie zwycięstwo w ciągu pięciu dni na Ford Field.

Josh Allen ustawił zwycięskie kopnięcie, rozpoczynając jazdę od 36-jardowego podania do Stefona Diggsa i biegnąc dwa razy na 12 jardów przed zwycięskim pchnięciem Bassa.

Buffalo (8-3) wygrywał mecze z rzędu i wyprzedzał Miami o pół meczu w AFC East.

The Bills wrócili już do Detroit NFL Zmienili swój poprzedni mecz u siebie z Cleveland na Ford Field z powodu zimowej burzy w zachodnim Nowym Jorku. Musieli pracować jeszcze ciężej, aby wygrać w czwartek niż w meczu z Browns.

Allen rzucił zielone światło, pięciojardowe podanie do Diggsa na 2:40 przed końcem, co dało wynik 25-22, ale Bass nie trafił w dodatkowy punkt. Następnie Lions zajęli czwarte miejsce i jeden z pomocy, a Amon Ra St. Brown w końcówce zdobył bramkę z gry Michaela Badgleya z 51 jardów, która zakończyła mecz na 23 sekundy przed końcem meczu. Badgley nie trafił do kosza z gry z 29 jardów pod koniec trzeciej tercji, a Jared Goff złapał worek dla bezpieczeństwa w tej samej kwarcie, a te chybienia okazały się kosztowne.

Allen złapał przyłożenie w pośpiechu i podaniu w pierwszej połowie, kończąc 24 z 42 na 253 jardy, co więcej niż nadrobiło 11. przechwycenie w sezonie.

Detroit (4-7) przegapiło okazję do wygrania czterech meczów z rzędu po raz pierwszy od 2016 roku i przegrało szósty rekord franczyzy z rzędu w Święto Dziękczynienia.

Goff był 23 z 37 na 240 jardów z jednym jardowym podaniem przyziemienia do St. Browna, które dało wynik 14-14 pod koniec pierwszej połowy, i przyłożeniem jednego jarda do DJ Charka, które przyciągnęło Lions o trzy punkty na początku trzeciej. kwarta w 22-19.

READ  Toronto Maple Leafs i David Kampf są blisko czteroletniego kontraktu

New York Giants 20-28 Dallas Cowboys

Dak Prescott rzucił dwa podania na przyłożenie, aby wyłączyć Daltona Schultza, Ezequiel Elliott pobiegł po przyłożenie, a Dallas Cowboys pokonali New York Giants.

Świeżak Peyton Hendershot przebiegł 2 metry, po czym skierował wszystkich trzech kolegów z drużyny do gigantycznego czerwonego kotła Armii Zbawienia na uroczystość Whack-A-Mole.

Zwycięstwo zakończyło passę trzech meczów przegranych rozpoczynającą przerwę dla Cowboys (8-3), którzy przesunęli się o mecz przed Giants w NFC East, jednocześnie wygrywając serię sezonową.

Saquon Barkley był trzymany na 39 jardach, pędząc z jednojardowym niszczycielem za prowizoryczną linią ofensywną, która straciła trzech starterów z powodu kontuzji w trzeciej porażce w ostatnich czterech meczach dla Giants (7-4).

Dallas, lider NFL w workach, upuścił Daniela Jonesa trzy razy, ograniczając go do 14 jardów w biegu po tym, jak siedem razy w pierwszym spotkaniu pobiegł na pierwszy dół, wygrywając 23-16 Dallas.

Patrioci Nowej Anglii 26-33 Wikingowie z Minnesoty

Kirk Cousins ​​rzucił na 299 jardów i trzy przyłożenia, z których ostatnim było złapanie przyłożenia przez Adama Thelina w czwartej kwarcie, dzięki czemu Minnesota Vikings wyprzedzili New England Patriots.

Justin Jefferson miał 139 jardów i jedno podanie przyłożenia od Cousinsa, który zapewnił dokładnie taką skuteczność sprzęgła, jakiej Wikingowie (9-2) potrzebowali, aby odbić się od przegranej z Dallas. To dało debiutantowi trenerowi Kevinowi O’Connellowi zwycięstwo nad Billem Belichickiem, który wybrał go z Patriotami w 2008 roku.

Mack Jones podał na rekordowe w karierze 382 jardy i dwa punkty, aby znokautować późny atak Patriotów (6-5), ale zabrakło im pary. Czwarta kwarta obejmowała dwie trójki puntów, stratę przyziemienia na Minnesocie 39 i ostateczną desperacką jazdę, która do niczego nie doprowadziła.