HBO Max anuluje ponowne uruchomienie Degrassi

HBO Max anuluje ponowne uruchomienie Degrassi

HBO Max podobno odwołał planowany restart dramatu nastolatków Degrassi, zgodnie z raportem The Dziennik Wall Street.

Ta wiadomość jest częścią większego raportu na temat stanu Warner Bros., nad którym trwają prace Kilka zniżek i anulowań Po połączeniu z Discovery Powrót w maju. Reboot Degrassi był jednym z kilku niedawno anulowanych projektów, według raportu WSJ, w ramach cięć projektów HBO Max skierowanych do dzieci i nastolatków, w tym remake’u Charlotte w sieci.

Reboot Degrassi był opracowywany przez Larę Azopardi i Julię Cohen, które miały na koncie pisanie serialu, natomiast serial był współtworzony przez Lindę Schuyler i producenta wykonawczego Stephena Stone’a. nie wrócimówiąc, że nadszedł czas, aby „przekazać przywództwo” nowemu kierownictwu.

Seria Degrassi rozpoczęła się w 1979 roku od The Kids of Degrassi Street, która wyprodukuje kilka serii w ramach dramatów dla nastolatków, takich jak Degrassi: The Next Generation i Degrassi: Next Class, z których ostatni był być noszonym. Nazwa została anulowana, gdy została anulowana w 2017 roku. Chociaż franczyza powstała w Kanadzie, nadal będzie odnosić międzynarodowy sukces i gromadzić się poza krajem ojczystym.

Degrassi jest jedną z wielu ofiar w ciągu ostatnich kilku miesięcy podczas fuzji Warner Bros. Odkrycie, gdzie cały proces doprowadził do anulowania Projekty takie jak film Batgirl i dużo DC Wszechświat telewizyjnyObok Zwolnienia w ramach podmiotów stowarzyszonych, takich jak HBO.

Kenneth Shepherd jest pisarzem zajmującym się grami, rozrywką i dziwnościami w całym Internecie. Możesz go znaleźć na Twitterze pod adresem Umieść tweetaSłuchaj retrospektywnego podcastu z gry wideo co dwa tygodnie Normandia FMktóry obecnie obejmuje Cyberpunk 2077.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *