Gubernator stanu Michigan przeprasza za naruszenie stanowych protokołów zdrowia publicznego dotyczących COVID-19

Demokratyczna gubernator stanu Michigan, Gretchen Whitmire, przeprosiła za naruszenie stanowych protokołów zdrowia publicznego po tym, jak jej zdjęcie pojawiło się w mediach społecznościowych w restauracji w sobotę, siedząc przy stolikach, które były przepychane z co najmniej 12 znajomymi.

„Przez całą pandemię zobowiązałem się przestrzegać protokołów zdrowia publicznego. W sobotę poszedłem z przyjaciółmi do lokalnej restauracji. Gdy przybywało więcej osób, stoły były grupowane. Ponieważ wszyscy byliśmy zaszczepieni” – powiedział Whitmer w oświadczenie w niedzielę, aby „przemyśleć to”. „Patrząc wstecz, powinienem był o tym pomyśleć. Jestem człowiekiem. Popełniłem błąd i przepraszam ”.

Przeprosiny pojawiają się, gdy kraje znoszą ograniczenia Zmniejszona liczba przypadków zakażenia koronawirusem A ponieważ coraz więcej Amerykanów nadal otrzymuje szczepienia przeciwko COVID-19.

W dniu 15 maja Departament Zdrowia i Opieki Społecznej stanu Michigan wydał A. Zdrowa rzecz Który stwierdza, że ​​„zgromadzenia są zabronione w placówkach gastronomicznych, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, chyba że: dozwolone jest spożywanie posiłków lub napojów tylko w wyznaczonej jadalni, w której siedzą beneficjenci, a grupy beneficjentów są oddzielone co najmniej 6 stóp, oraz już nie siedzi więcej. 6 beneficjentów razem (przy stole, budce lub stałej grupie), a grupy beneficjentów nie mieszają się.

Po niecałym tygodniu mija Reklamować Plan „MI Vacc to Normal”, który podnosi limity pojemności dla imprez plenerowych i zwiększa limity pojemności w pomieszczeniach do 50% 1 czerwca i przewiduje, że 1 lipca limity pojemności dla spotkań w pomieszczeniach i na zewnątrz zostaną podniesione. Witmar złagodził również kilka ograniczeń dotyczących zgromadzeń, użądleń i masek na twarz w ciągu ostatniego tygodnia.

Breitbart zrobił zdjęcie, które zostało pierwotnie opublikowane na Facebooku, które poinformowało, że zdjęcie zostało usunięte z mediów społecznościowych.

Witmar, który stawił czoła Publiczna kontrola nakazów pozostania w domu Na początku pandemii koronawirusa nie jest to jedyny prawodawca, który spotkał się z krytyką po naruszeniu nakazów zdrowia publicznego.

READ  Królowa Elżbieta ma pozytywny wynik testu na COVID-19

Newsom, który stoi Przypomnij sobie wysiłki, Przepraszam za Weź udział w urodzinowej kolacji W listopadzie we francuskiej pralni w Napa Valley zachęcał Kalifornijczyków do unikania dużych spotkań towarzyskich i noszenia masek. Mówczyni Izby Reprezentantów Nancy Pelosi, demokrata Kalifornii Rozszerzenie wymagań dotyczących noszenia maski Dla członków Kongresu spotkał się z krytyką pod koniec ubiegłego roku za Układanie jej włosów W salonie fryzjerskim w San Francisco było to naruszenie obowiązujących wówczas w mieście ograniczeń dotyczących COVID-19.

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *