Genesis X Convertible Concept robi radosną minę na Los Angeles Auto Show

Genesis X Convertible Concept robi radosną minę na Los Angeles Auto Show

Genesis obejmuje kulturę outdoorową Południowej Kalifornii dzięki swojemu najnowszemu Concept X, trzeciemu debiutowi od 2020 roku. Spójrz na Genesis X Convertible Concept, zaprezentowany na Los Angeles Auto Show 2022.

Mówi się, że eleganckie nadwozie koncepcyjnego przedstawia „język stylistyczny sportowej elegancji w najczystszej postaci”. Ci, którzy się znają Rodzaju X i Genesis X Speedium Coupe Koncepcje zobaczymy na pewno Obfitość Rodzinne podobieństwo, od długiej maski i krótkiego pokładu po delikatnie zakrzywioną linię nadwozia, rozszerzone nadkola i oczywiście dzielone przednie i tylne światła będące znakiem rozpoznawczym Genesis. Uśmiechnięte logo Genesis biegnie przez przedni klips, zaakcentowane diodami LED.

Oczywiście dużą różnicą jest tu rozsuwany dach. Nawet w górnym położeniu pasażerowie kabrioletu X mogą cieszyć się błękitnym niebem lub rozgwieżdżonymi nocami, ponieważ mechaniczny twardy dach obejmuje przezroczysty dach księżycowy. Tylny spojler typu „kaczy ogon” i krótkie zwisy z przodu/tyłu pochodzą prosto z X Concepts i X Speedium Coupe. podobnie, początek Nie zawiera szczegółowych informacji na temat układu napędowego EV.

Kierowca i pasażerowie czteroosobowego samochodu mogą cieszyć się wystrojem wnętrza, który również jest identyczny z poprzednimi koncepcjami. Z zawijanym kokpitem dla kierowcy i pomieszczeniami, które według Genesis są inspirowane koreańską architekturą dachów. Nawet główny kolor wnętrza – Giwa Navy – to odcień często stosowany na płytach sufitowych.

„Naturalną ewolucją Genesis jest podkreślenie sportowej i emocjonalnej strony naszej filozofii projektowania poprzez stworzenie Emotional Trilogy: The X Family” – powiedział Luc Donckerwolke, dyrektor kreatywny Genesis. „Innowacje są katalizatorem większego zaangażowania w otaczające nas środowisko. Przekształcamy Genesis w firmę, która dostarcza klientom produkty, z których mogą się cieszyć.”

Salon samochodowy w Los Angeles

Zobacz wszystkie wiadomości o Los Angeles Auto Show

W tym momencie pytanie za milion dolarów dotyczy tego, czy ta – lub którakolwiek – z koncepcji X trafi do produkcji. W trakcie wieloletniej podróży X, Genesis odnosił się do koncepcji jako przedstawiających język projektowania firmy na przyszłość. Innymi słowy, nie spodziewaj się zobaczyć luksusowych kabrioletów Genesis w salonach dealerskich w najbliższym czasie.

READ  „Brutalny e-rower”

Salon samochodowy w Los Angeles 2022 zostanie otwarty dla publiczności 18 listopada i potrwa do 27 listopada.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *