Gdzie obejrzeć dwugodzinny odcinek specjalny

Gdzie obejrzeć dwugodzinny odcinek specjalny

„Złote wesele”: Gdzie obejrzeć dwugodzinny odcinek specjalny ślubu, co wiemy do tej pory (Disney/John Fleenor)

Złoty kawaler Skończyło się na tym, że Jerry Turner oświadczył się Theresie Nest, a teraz zobaczymy, jak para bierze ślub Złote weseleemisja 4 stycznia.

„Zdałem sobie sprawę, że nie jesteś odpowiednią osobą, z którą mogę żyć. Jesteś osobą, bez której nie mogę żyć” – powiedział Turner w swojej telewizyjnej prezentacji dla Nest. „Kocham Cię na tysiąc procent i nigdy nie przestanę wierzyć, że wybieram Cię każdego dnia”.

Jak obejrzeć ślub „Złotego Kawalera”.

data: Czwartek, 4 stycznia
czas: 20:00 czasu wschodniego
Kanał TV: Telewizja Miejska
przepływ: Telewizja Miejska+

Disneya

Uzyskaj bezpłatny 7-dniowy okres próbny CityTV+ dzięki członkostwu Amazon Prime Video

5 dolarów w CityTV+

Kiedy jest ślub „Złotego Kawalera”?

Dwie godziny Złote wesele Program zostanie wyemitowany na żywo w telewizji w czwartek, 4 stycznia o godz. 20:00 czasu wschodniego, w telewizji ABC w Stanach Zjednoczonych i w CityTV w Kanadzie.

Gdzie jest transmisja Złotego Ślubu Kawalerskiego?

Kanadyjczycy będą mogli transmitować strumieniowo Złote wesele NA Telewizja Miejska+widzowie w Stanach Zjednoczonych mogą transmitować program w serwisie Holo 5 stycznia

Kto poprowadzi ślub „Złotego Kawalera”?

Susan Knowles, ulubiona uczestniczka fanów złoty kawaler, Kto został wyeliminowany w 5. tygodniu, poprowadzi ślub Turnera i Nesta.

Kto będzie na weselu na weselu „Złotego Kawalera”?

– powiedział Nest Tygodnik Rozrywki Aby każdy członek ich rodziny był na weselu.

Czy Jerry Turner i Teresa Nest uhonorują swoich zmarłych mężów na ślubie „Bachelor's Gold”.

Zarówno Turner, jak i Nest pobrali się ze swoimi ukochanymi ze szkoły średniej, Tonym i Billym, którzy niestety zmarli z powodu choroby.

„Z pewnością będziemy uczcić Billy'ego i Tony'ego na weselu” – powiedziała Turner. Tygodnik Rozrywki. „To część nas i część tego, co uczyniło nas tym, kim jesteśmy, więc to będzie”.

Kim jest złoty kawaler, Jerry Turner?

Turner to 72-letni emerytowany restaurator z domu w stanie Indiana. Ożenił się ze swoją ukochaną ze szkoły średniej, Toni, w 1974 r., ale ona zmarła nagle w 2017 r.

Kim jest Teresa Nest?

Nest to 70-letni specjalista ds. usług finansowych z Shrewsbury w stanie New Jersey. Ma syna, córkę i sześcioro wnucząt. Była żoną swojego ukochanego ze szkoły średniej, Billy’ego, który zmarł dziewięć lat temu.

„Wiem, jakie to uczucie, gdy cały świat myśli, że miłość jest tylko domeną młodych ludzi, i szczerze mówiąc, w wieku 70 lat sama zaczynam to odczuwać” – powiedziała Nest w ostatnim zwiastunie. „Kocham cię szaleńczo, Jerry, i czuję, że życie się dla nas nie skończyło, a najlepsze dopiero przed nami”.

Gdzie obejrzeć „Złoty kawaler”

Kanadyjczycy mogą oglądać wszystkie odcinki serialu Złoty kawaler NA Telewizja Miejska+.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *