Funkcja społeczności Spotify umożliwiająca użytkownikom przeglądanie aktywności znajomych w czasie rzeczywistym

Funkcja społeczności Spotify umożliwiająca użytkownikom przeglądanie aktywności znajomych w czasie rzeczywistym

San Francisco: Platforma strumieniowego przesyłania muzyki Spotify potwierdziła, że ​​opracowuje nową funkcję o nazwie Społeczność, która pozwoli użytkownikom mobilnym zobaczyć, jakiego rodzaju muzykę przesyłają strumieniowo ich znajomi w czasie rzeczywistym.

Funkcja ta umożliwi również użytkownikom mobilnym przeglądanie list odtwarzania, które ich znajomi ostatnio zaktualizowali w dedykowanym miejscu w aplikacji, donosi TechCrunch.

Chociaż obecnie nie można jej wyświetlać publicznie w aplikacji, użytkownicy mobilni mogą uzyskać dostęp do tej nowej funkcji społeczności, wpisując „Spotify: społeczność” w przeglądarce Safari na swoim urządzeniu z systemem iOS.

Akademia Edukacyjna MS

Dodatek został po raz pierwszy zauważony przez Chrisa Messinę, który udostępnił na Twitterze wideo z tej funkcji na początku tego miesiąca wśród dłuższej listy aktualizacji aplikacji Spotify.

Firma oferuje podobną funkcję Aktywność znajomych na komputerze, ale ma ograniczony dostęp użytkowników do aktywności tego samego znajomego na urządzeniach mobilnych.

Spotify powiedział, że funkcja jest na wczesnym etapie testów, ale odmówił udostępnienia więcej szczegółów.

Korzenie firmy jako społecznościowej aplikacji do strumieniowego przesyłania muzyki pomogły firmie odrosnąć w dawnych czasach, wykorzystując integrację Facebooka w celu stworzenia własnej, przyjaznej dla infografiki.

Ale w kolejnych latach Spotify bardziej zwracał uwagę na funkcje dostosowywania, aby dać mu przewagę nad konkurentami strumieniowymi.

Zapisz się do nas na Dziennik Siasat – Wiadomości Google

READ  Wipeout Fan Ports Classic na PC, mówiąc PlayStation, aby go wyłączył i zrobił prawdziwy remaster

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *