Fan Celtics aresztowany po rzuceniu butelką w Keri Irvinga Netsa

Fan Boston Celtics został aresztowany i zakazano wstępu do TD Garden na całe życie po tym, jak w niedzielę rzucili butelką wody w strażnika Brooklyn Nets Kyrie Irving, ogłosiła w oświadczeniu arena.

Wypadek miał miejsce pod koniec niedzielnego meczu, kiedy Irving szedł tunelem do szatni po tym, jak pokonał swoją starą drużynę przed pełnowymiarowym parkiem TD w Bostonie. Bramkarz Celtics, Marcus Smart, powiedział, że wentylator był „obsługiwany przez ochronę obwodu”.

Brooklyn awansował 3: 1 po zwycięskiej passie 141-126 i teraz dzieli tylko jedno zwycięstwo od drugiej rundy playoffów NBA.

„Widzisz wiele starych sposobów” – powiedział Irving reporterom o incydencie po meczu. „Tylko podstawowy rasizm i traktowanie ludzi tak, jakby byli w ludzkim zoo”.

To tylko ostatnie z nielicznych incydentów, w których kibice nękali graczy przeciwnej drużyny w meczach NBA, gdy pandemia COVID-19 ustępuje, a areny przyciągają więcej widzów. Kevin Durant rozmawiał po domniemanej sytuacji z Irvingiem.

– Nie jesteśmy w cyrku – powiedział Durant. „Twoja mama nie byłaby dumna z rzucania butelkami wody w koszykarzy [expletive] Przyjedź i ciesz się grą. On jest większy od ciebie. „

Fani New York Knicks, Philadelphia 76ers i Utah Jazz zostali już w tym roku zbanowani lub wykluczeni z aren za złe traktowanie zawodników drużyny przeciwnej.

W piątek komisarz NBA Adam Silver powiedział, że nie będzie „tolerancji” dla niewłaściwego zachowania fanów.

„Nikomu nie ujdzie to płazem” – powiedział Silver. Zostaniesz aresztowany. Otrzymasz zakaz wstępu na arenę. W niektórych przypadkach może zostać wszczęte postępowanie karne w zależności od tego, czy zachowanie osiągnie taki poziom znęcania się, czy cokolwiek zauważy policja ”.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *