Ellen Pompeo uważa, że ​​Anatomia Greya jest zbyt niebezpieczna

Ellen Pompeo uważa, że ​​Anatomia Greya jest zbyt niebezpieczna

„Myślę, że chciałbym, aby z biegiem czasu wszystko działo się bardziej subtelnie”.

Nic więc dziwnego, że ma opinie na temat specyfiki samego programu – ale mimo to jej ostatnie komentarze na temat wszystkich rzeczy szary wyróżniać się.

na mnie odcinek finałowy Z którego Powiedz mi z Ellen Pompeo Podcast, aktorka ujawniła swoje przemyślenia na temat tego, jak serial radził sobie z problemami społecznymi na przestrzeni lat.

„Myślę, że gdybym miał jakiekolwiek pragnienie, szczerze mówiąc, byłoby mniej kazań w jednym odcinku o pewnych rzeczach” – powiedziała, po czym zacytowała ostatni odcinek o antyazjatyckich zbrodniach z nienawiści, który był „naprawdę przejmujący”.

„Myślę, że chciałabym, aby rzeczy działy się bardziej subtelnie iz czasem” – kontynuowała, zanim wyjaśniła, co to dla niej znaczy.

Eileen wyjaśniła, a nie „konsekwentnie [hitting] Jesteś nad głową tylko przez godzinę” szary Powinna „zajmować się tymi ważnymi kwestiami społecznymi i umieszczać je wszędzie”.

Więc, w zasadzie, Ellen mówi, że szary Powinieneś omawiać problemy społeczne z niuansami i konsekwentnie, zamiast skupiać się na nich czasami, gdy nastrój się pojawia.

Ale Elaine może również nie być w pobliżu, aby zobaczyć te potencjalne zmiany, ponieważ będzie odgrywać mniejszą rolę w nadchodzącym 19. sezonie serialu.

według Tygodnik RozrywkaPojawi się tylko w ośmiu odcinkach następnego sezonu, chociaż pozostanie producentem wykonawczym serialu. Więc zobaczymy, jak wszystko rozegra się w serialu, niezależnie od tego.

Posłuchaj całego odcinka podcastu tutaj.

READ  Stanley Tucci ujawnia, że ​​stracił apetyt podczas leczenia raka

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *