Elle King nagle przekłada występ, bez wyjaśnienia po flopie Dolly Parton

Elle King nagle przekłada występ, bez wyjaśnienia po flopie Dolly Parton
Getty'ego | TikTok @licytatorka

Ekskluzywny

El Król

Nagle występ zostaje przełożony

Nie ma jeszcze żadnego wyjaśnienia dotyczącego flopa Dolly Parton

El Król Nie pojawi się na scenie jeszcze w tym tygodniu, mimo że miała to zrobić – ponieważ w ostatniej chwili zrezygnowała z występu na żywo… bez podania powodu.

Gwiazda muzyki country miała wystąpić w domu w piątek w miejscu w Fort Worth w Teksasie o nazwie Billy Bob's Texas – które w zasadzie jest salą koncertową w mieście… i gdzie EK miał pełnić funkcję głównego szefa talentów na wakacje, weekend.

Jednak oświadczenie zostało ogłoszone w środę przez Billy Bob & Co. Że Elle faktycznie nie wystąpi… Powiedzieli, że musi przełożyć swój występ i będzie mogła wrócić dopiero pod koniec trasy we wrześniu.

TMZ potwierdziło tę wiadomość, a przedstawiciel powiedział nam, że właśnie otrzymał dzisiaj wiadomość od zespołu Elle w tej sprawie… więc tak, cała sprawa jest bardzo zaskakująca. Co ważniejsze, powiedziano nam, że obóz w Eile nie przedstawił żadnego ważnego wyjaśnienia opóźnienia.TikTok / @auctioneergirl

Chociaż nikt nie ma jasnej odpowiedzi na pytanie, dlaczego Elle została zwolniona za kaucją, wiele osób już spekuluje, że może to mieć coś wspólnego z tym, co wydarzyło się w weekend… kiedy Elle weszła na scenę w Grand Ole Opry i próbowała zatuszować incydent… Dolly Parton Piosenka – tylko dla Tak strasznie zepsuty.

Zarzucano jej jąkanie się, zapominanie tekstów i niezorganizowane zachowanie podczas całego występu – wielu uważało, że mogła być wówczas pod wpływem narkotyków. Sama Elle potwierdziła to własnymi słowami… mówiąc wszystkim, że została „dotkliwie pobita”.Studia TMZ

Jej „zaszczyt” DP wywołał wiele krytyki… a teraz wydaje się, że nie zwraca na siebie uwagi. Sami skontaktowaliśmy się z zespołem Elle i powiedziano nam, że musi on zostać przełożony ze względu na „nieprzewidziane okoliczności”… i wskazali, że nie będą dalej komentować tej sprawy.

Przy okazji, Elle ma zaplanowany kolejny występ w Shipshewana, IN w lutym – a tamtejszy przedstawiciel powiedział nam, że ogłoszenie o jego przełożeniu również jest bliskie.READ  Król Karol III dzieli się corocznym orędziem bożonarodzeniowym

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *