Edwards, spiker play-by-play, przejdzie na emeryturę po tym sezonie

Edwards, spiker play-by-play, przejdzie na emeryturę po tym sezonie

Edwards, który pracował w lokalnej telewizji w Bostonie, a także w ABC i ESPN, będzie informował o meczach Bruins podczas play-offów Pucharu Stanleya. Drużyny Bruins i NESN przeprowadzą ogólnokrajowe poszukiwania kolejnego głosu z meczu na mecz, który na sezon 2024–25 dołączy do kolorowego komentatora Andy’ego Brickleya.

„Przyłączam się do organizacji Bruins, NESN i fanów hokeja na całym świecie, gratulując Jackowi niesamowitej kariery” – powiedział Charlie Jacobs, dyrektor generalny Bruins i zastępca gubernatora. Głos Jacka był ścieżką dźwiękową dla pokoleń fanów Bruins, którzy byli świadkami wielu niesamowitych chwil. Jego obecność była odczuwalna na całym świecie i na zawsze pozostanie częścią dziedzictwa Bruinsów.

Edwards nie jest jedynym długoletnim głosem hokejowym, który po tym sezonie odchodzi na emeryturę.

Jeff Reimer, przedstawiciel telewizyjny Columbus Blue Jackets, we wtorek po 20 latach spędzonych w drużynie rozegra swój ostatni mecz. 11 października ogłosił zakończenie kariery. Reimer był także spikerem na żywo w Washington Capitals i Florida Panthers, zanim przybył do Columbus na sezon 2004-05.

Oprócz NHL Reimer relacjonował kanadyjską ligę piłkarską, Letnie Igrzyska Olimpijskie 1976 w Montrealu i Major League Baseball jako gospodarz przed i po meczu transmisji z Montreal Expos i Baltimore Orioles.

„Kiedy zakończę karierę wraz z zakończeniem sezonu Blue Jackets, spędzę część sześciu dekad i 47 lat na wygrywaniu w NHL, wywołując ponad 2500 meczów w różnych kioskach transmisyjnych ligi w Ameryce Północnej” – powiedział Reimer. Kiedy ogłosił, że przechodzi na emeryturę. „To był wyjątkowy zaszczyt, przyjemność i przywilej mieć każdego z Was u mojego boku w podróży moich marzeń.

„Nie mogę ci wystarczająco podziękować za oglądanie i słuchanie przez te wszystkie lata! Go Jackets!”

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *