ECHO będzie pierwszą serią pod nowym szyldem MARVEL SPOTLIGHT

ECHO będzie pierwszą serią pod nowym szyldem MARVEL SPOTLIGHT

Marvel Studios udostępniło pierwszy zwiastun filmu echo dźwiękowe Dzisiaj rano po zwiastunie opublikowano bardzo interesujące ogłoszenie.

Wygląda na to, że pierwszy serial studia nagrodzony przez TV-MA będzie także pierwszym projektem pod nowym szyldem Marvel Spotlight, którego nazwa wzięła się od antologicznej serii komiksów, która zadebiutowała w 1971 roku i z której zrodziły się ukochane postacie Marvela, takie jak Ghost Jeździec i Kobieta-Pająk.

„Marvel Spotlight daje nam platformę do przeniesienia na ekran bardziej ugruntowanych historii opartych na postaciach i, w przypadku Echo, skupienia się na stawkach na poziomie ulicy w większej ciągłości MCU”. powiedział prezes telewizji Brad Winderbaum. „Tak jak fani komiksów nie musieli czytać Avengersów ani Fantastycznej Czwórki, aby cieszyć się komiksami Ghost Rider Spotlight, tak nasza publiczność nie musi oglądać kolejnej serii Marvela, aby zrozumieć, co dzieje się w historii Mayi”.

Pierwsze dwa odcinki echo dźwiękowe Został dziś wystawiony podczas corocznego Powwow organizowanego przez Choctaw Nation. Po wydarzeniu do dyrektora Sidneya Freelanda dołączył Seth Fairchild, dyrektor wykonawczy ds. usług kulturalnych w państwie Choctaw Nation, który wziął udział w rozmowie z pytaniami i odpowiedziami.

„To bardzo ekscytujące, że mogę mieć premierę Echo i bardzo ważne jest dla mnie, aby zaprezentować ten program Chocktaw Nation”. – stwierdził Freeland. „Jedną z rzeczy, którymi jesteśmy najbardziej podekscytowani, jest możliwość ukazania kultury Chocktaw w autentyczny i ekscytujący sposób”.

Dowiedzieliśmy się również, że moce Mayi Lopez nie będą takie same jak jej komiksowej odpowiedniczki, a dzięki CWGST być może dowiemy się, jak zostaną przedstawione jej nowe umiejętności.

READ  Sam Asghari skupiła się na swoim zbliżającym się występie aktorskim w związku z rozwodem Britney Spears

„Marvel Studios przedstawia Echo, gdy Maya Lopez (Alaqua Cox) stara się ponownie połączyć ze swoimi indiańskimi korzeniami, jednocześnie równoważąc aspiracje związane z życiem przestępczym jako następczyni brutalnego dziedzictwa Wilsona Fiska (Vincent D’Onofrio), znanego również jako Kingpin. ” Czyta najnowsze podsumowanie. „W pierwszym odcinku dowiadujemy się o Mayi Lopez i jej cierpieniu.”

Oprócz Coxa, D’Onofrio i Coxa (Charlie) w serialu wystąpią także Chask Spencer jako Henry, Tanto Cardinal jako Chola, Graham Greene jako Scully, Cody Lightning jako Cousin Biscuit, Devery Jacobs jako Bonnie i Zane McClarnon jako Williama. Lopeza.

Historia powstania Echo sięga Mayi Lopez (Cox), której okrutne zachowanie w rodzinnym Nowym Jorku prześladuje ją. Jeśli chce ruszyć naprzód, musi zmierzyć się ze swoją przeszłością, ponownie połączyć się ze swoimi rdzennymi amerykańskimi korzeniami i przyjąć znaczenie rodziny i społeczności.

Wszystkie pięć odcinków echo dźwiękowe Będzie transmitowany na Disney+ i Hulu 10 stycznia 2024 r.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *