Dax Harwood podaje dwa ważne powody, dla których FTR zdecydowało się pozostać w AEW

Dax Harwood podaje dwa ważne powody, dla których FTR zdecydowało się pozostać w AEW

W środę wieczorem w AEW Dynamite, Dax Harwood i Cash Wheeler z FTR nie tylko wygrali AEW World Tag Team Championship pokonując The Gunns, ale także zdołali zachować nietkniętą karierę w AEW. Pojawiły się spekulacje na temat przyszłych planów FTR, a zaledwie kilka tygodni temu Harwood stwierdził, że on i Wheeler podjęli decyzję. Teraz, gdy widzieliśmy, jak to wszystko się dzieje, Harwood w czwartek udał się na Twittera, aby zbesztać jedną osobę i ujawnić prawdziwy powód (powody) decyzji FTR o pozostaniu z AEW.

„Dajcie nam pasy albo wrócimy do WWE!” „Zdecydowanie nie,„ Ten harmonogram za bardzo trzyma mnie z dala od mojej żony i córki, a AEW pozwoli nam wrócić do wrestlingu ”” napisał na Twitterze W odpowiedzi na deklarację fanów: „Jedynym powodem, dla którego wygrali, gwarantuję ci, jest to, że zagrozili, że jeśli nie wygrają, awansują do WWE”.

tyle ile jest warte, Wheeler również wtrącił żartobliwie sarkastycznie „Kto ci powiedział !?”

Fani ironii mogą przewracać oczami na tę logikę, ile chcą, ale FTR nie są pierwszymi wykonawcami, którzy przedkładają swój harmonogram nad wyczerpujące wymagania podróżnicze WWE. Pewnie też nie będą ostatnie. A jeśli chodzi o pieniądze, czy to Tony Khan, czy WWE, Harwood i Wheeler prawdopodobnie nie będą mieli większych problemów z uzyskaniem wartości swoich pieniędzy. Tymczasem FTR po raz drugi są teraz AEW World Tag Team Champions. Od swojego debiutu w All Elite w 2020 roku, FTR zebrała AAA World Tag Team Championship, ROH World Tag Team Championship i IWGP Tag Team Championship, posiadając jednocześnie wszystkie trzy kombinacje tytułów.

READ  Nowy zwiastun przedstawia anime Chainsaw Man, którego premiera odbędzie się w październiku

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *