Dax Harwood najwyraźniej atakuje AEW zamiast Snuba, recenzenta z końca dekady

Wydaje się, że w serii postów na Twitterze Dax Harwood wezwał AEW do zignorowania FTR i zasygnalizował koniec umowy z nimi. Przez cały dzień AEW gratulowało członkom swojego składu zdobycia nagród Wrestling Observer Newsletter Awards. Nie wspomniano o FTR, który zdobył nagrodę Zespołu Roku marki. Przede wszystkim AEW pogratulował Briscoes wygrania Best Feud, nie wspominając o FTR, którzy również brali udział w tym feudzie.

Gratulacje należą się również zwycięzcom: Brian Danielson (najlepszy techniczny zapaśnik), MJF (najlepszy w wywiadach i najbardziej charyzmatyczny), Jon Moxley (zapaśnik roku, MVP w USA i Kanadzie, Bruiser Brody Memorial Award) oraz Spectacle (najbardziej ulepszony) .

Po opublikowaniu materiału filmowego, na którym inni zapaśnicy otrzymują gratulacje, Dax napisał:Powiedział mi, że kwiecień jest tuż za rogiem, nie mówiąc mi, że kwiecień jest tuż za rogiem.

Dax powiedział w przeszłości, że umowa FTR z AEW wygasła w kwietniu. Zaproponował też, żeby zrobili sobie rok przerwy w teatrze niezależnym.

READ  Margot Robbie rozmawia z firmą Mattel na temat Barbie

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *