Dakota Johnson przysięga, że ​​nigdy więcej nie zrobi czegoś takiego jak Madame Web

Dakota Johnson przysięga, że ​​nigdy więcej nie zrobi czegoś takiego jak Madame Web

Aktorowi nie podobała się rola w filmie „Rozdarci na kawałki”

Dakota Johnson nie spodziewała się takiej reakcji Pani Web.

W niedawnym wywiadzie dla gwarJohnson szczerze opowiedziała o filmie, dzieląc się swoim spojrzeniem na cały wirusowy bałagan. „Nigdy wcześniej nie robiłem czegoś takiego [Madame Web] Aktor powiedział. „Prawdopodobnie nigdy więcej nie zrobię czegoś takiego, bo na tym świecie nie ma sensu. I teraz to wiem”.

Zadebiutował w kinach w zeszłym miesiącu Pani Web Otrzymał bardzo słabe recenzje zarówno od krytyków, jak i fanów. Johnson zagrał w filmie będącym częścią większej serii Spider-Man firmy Sony, ale jego celem było wypuszczenie własnego serialu w tym uniwersum. Po chaotycznej podróży prasowej, podczas której Johnson ignorował typowe hollywoodzkie szkolenia medialne (np Jest przyzwyczajona do tego), film zbombardował kasę, powodując Sony ponownie rozważa plany dotyczące kinowego uniwersum.

Johnson nie przebierała w słowach, jeśli chodzi o jej myśli Pani Web Jako film też. „Czasami w tej branży rejestrujesz się na coś i jest to jedno, a gdy już to robisz, staje się to zupełnie czymś innym” – aktor powiedział Bustle. „Oczywiście nie jest dobrze być częścią czegoś rozdartego na strzępy, ale nie mogę powiedzieć, że nie rozumiem”.

Ostatecznie aktor zasugerował, że przynajmniej częściowo winna jest ingerencja w studio Pani WebPorażka: „Bardzo trudno jest robić filmy, a przy tych dużych filmach, które powstają – a zaczyna się to dziać w przypadku mniejszych filmów, co mnie naprawdę przeraża – decyzje podejmują komisje, a grafika nie działa dobrze kiedy robi to komisja. Filmy produkuje reżyser i otaczający go zespół artystów. Nie można tworzyć sztuki w oparciu o liczby i algorytmy.

Pod koniec stycznia gościł Johnsona Sobotnia noc na żywo poprzedzającym Pani WebWydany w kinach. Jeśli przegapiłeś ten odcinek, zapoznaj się z naszym podkładem przedstawiającym pięć najlepszych szkiców.

READ  Meghan Markle nigdy nie chciała „nauczyć się podstaw” w rodzinie królewskiej

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *