Conan O'Brien upada z powodu kontuzji w odcinku „Hot Ones”.

Conan O'Brien upada z powodu kontuzji w odcinku „Hot Ones”.

Conan O'Brien przyznał, że podczas swojego występu w niezwykle popularnym obecnie programie Hot Ones „straciłem zmysły, robiąc to”.

Zaledwie kilka godzin po czwartkowej premierze klipu O'Brien powiedział Jake’owi Tapperowi: „Przeżyłem całkowite załamanie – fizyczne, emocjonalne i duchowe”. Wyjaśnił: „Jeśli uznam, że coś jest śmieszne, zrobię to i będę cierpieć później. I tak właśnie się stało”.

Zamiast ręczyć za umiarkowany poziom pikanterii, jak robi to wiele innych gwiazd w wątku napędzanym gorącymi skrzydełkami, O'Brien nie tylko wypił ostry sos, ale także rozsmarował go na twarzy.

„Kiedy wróciłem do domu, paliła mnie ręka. Zdałem sobie sprawę, że sos dostał się pod moją obrączkę i pali moją skórę. Bo to kwas, idioto!” krzyknął O'Brien.

O'Brien również delikatnie zganił Tappera w rozmowie z CNN, sprawiając wrażenie, jakby opłakiwał swojego „drogiego przyjaciela” OJ Simpsona, kiedy pojawił się na kanale wcześniej tego dnia.

„Jeden z moich znajomych komików zrobił mi dzisiaj zdjęcie w CNN, jak mówię o moim nowym programie, ale w tym momencie wyglądam na oszołomionego” – powiedział komik Tapperowi w czwartkowej rozmowie w Paley Center for Media. „I napis pode mną mówi: „O.J. Simpson nie żyje”. Już na podstawie tego ujęcia można odnieść wrażenie: „Conan opowiada o swoim dobrym przyjacielu, O.J. Tak to wygląda!”

Komik powiedział Tapperowi w CNN, że w dniu swojej śmierci nie opowie żartu o OJ Simpsonie. Tapper zażartował, że zadzwoni do O'Briena następnego dnia o 6 rano i prawdopodobnie zakaz żartów zostanie zniesiony tego samego dnia.

Premiera nowego programu podróżniczego O'Briena „Conan O'Brien Must Go” odbędzie się w poniedziałek w Max. W serialu, który nawiązuje do jego podcastu i kontynuuje tradycję sięgającą czasów segmentu podróżniczego „Late Night” w NBC, odwiedza Norwegię, Tajlandię, Argentynę i Irlandię.

„Wyrzucono mnie z kraju i zmuszono do ucieczki w odległej części globu, aby znaleźć kogoś, kto chciałby ze mną porozmawiać” – zażartował.

READ  Wyjaśnienie: opieka Britney Spears i jej koniec

Obejrzyj cały wywiad Conana O'Briena z Paley Center z Jake'em Tapperem w powyższym filmie.

Norma MacDonalda, SNL czy J. Simpsona

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *