Co wiemy do tej pory – India TV

Co wiemy do tej pory – India TV
Źródło obrazu: Samsung Reprezentatywny obraz (Samsung Galaxy Z Fold4)

Krążą pogłoski, że Samsung, znany ze składanych smartfonów, pracuje nad nowym, ekscytującym urządzeniem, które może wstrząsnąć światem technologii. Raporty sugerują, że Samsung może przygotowywać się do wprowadzenia na rynek potrójnie składanego smartfona, dodając nowy wymiar do i tak już imponującej gamy składanych urządzeń.

Plotki i przecieki

Według niedawnego przecieku od informatora Revengusa, Samsung planuje zaprezentować potrójnie składany smartfon w 2024 roku, obok Samsungów Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Z Fold 6. Ta wiadomość wywołała wiele emocji wśród entuzjastów technologii, zwłaszcza że oczekuje się, że Huawei Wkrótce wprowadzimy także na rynek potrójnie składany telefon.

Potencjalne cechy

Jeśli te pogłoski okażą się prawdziwe, potrójnie składany smartfon Samsunga może oferować kilka przełomowych funkcji. Istnieją spekulacje, że urządzenie może mieć większy wyświetlacz i może zawierać czujniki na zawiasie, zapewniające większą funkcjonalność.

Konkurencja rynkowa

Krążą pogłoski, że Huawei, kolejny ważny gracz na rynku telefonów składanych, pracuje nad własnym potrójnie składanym smartfonem, co zaostrzy konkurencję w branży.

Ostatnie uruchomienie

Wśród tych plotek Samsung niedawno wprowadził na rynek indyjski smartfon Galaxy XCover 7. To urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby wytrzymać ekstremalne warunki i jest zasilane przez chipset MediaTek Dimensity 6100+. Oznacza to wejście Samsunga na rynek smartfonów dla przedsiębiorstw w Indiach, po jego globalnej premierze wraz z Galaxy Tab Active 5 w zeszłym miesiącu.

Cena i dostępność

Samsung Galaxy XCover 7 jest dostępny w dwóch wariantach: Standard i Enterprise, w cenach odpowiednio 27 209 i 27 530 rupii indyjskich.

Przeczytaj także | Xiaomi Redmi A3 wprowadza projekt „Halo” dla segmentu smartfonów poniżej 10 lakh w Indiach: sprawdź ceny i kluczowe specyfikacje

Przeczytaj także | Mark Zuckerberg twierdzi, że Quest 3 firmy Meta stanowi wyzwanie dla Vision Pro firmy Apple dzięki doskonałym funkcjom i wartości

READ  Bateria Samsunga Galaxy Ring może wytrzymać do dziewięciu dni

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *