Chito Vera wydaje oświadczenie po porażce z Seanem O'Malleyem na UFC 299

Chito Vera wydaje oświadczenie po porażce z Seanem O'Malleyem na UFC 299

Marlon Vera bierze swoją stratę na kark.

W sobotę „Chito” nie powiódł się w walce o złoto UFC, przegrywając nierówną decyzją z Seanem O'Malleyem w głównym turnieju UFC 299. Vera była zbyt zdenerwowana, aby rozmawiać z reporterami i zamiast tego musiała… Żeby tak było. Został zabrany do szpitala, więc fani nie zareagowali zbytnio na tę stratę. Teraz mają.

W niedzielny wieczór Vera w mediach społecznościowych wyraził swój pogląd na porażkę i dziękując swoim fanom, a zwłaszcza krajowi Ekwadoru, za ich wsparcie, obiecując wrócić i dokończyć pracę w przyszłości.

„Całe życie marzyłem o ostatniej nocy i ostatecznie poniosłem porażkę. Wrócę dzięki mojej rodzinie i mojemu zespołowi za to, że byli przy mnie.

„Miłość do Ekwadoru jest odczuwalna bardziej niż kiedykolwiek. Dziękuję, że mnie wspieracie w ten sposób. Wrócę silniejszy. Pewnego dnia pas będzie mój. Dziękuję. [Ecuador]„.

Vera zamieściła również podobny wpis na swoim koncie na Twitterze.

Vera powiedziała: „Nie będę kłamać, osiągnięcie celu boli, ale miłość i wsparcie ze strony mojego kraju były historyczne”. „Nie rozumiesz mojej zapału i ambicji, aby się wspinać. Dziękuję Ekwadorze, poczułem twoją obecność i wrócę ponownie. „

Vera i O'Malley mają długą historię jako zawodnicy, sięgającą zwycięstwa Very nad mistrzem wagi koguciej w 2020 roku. Chito nie był w stanie powtórzyć tego sukcesu w tej walce, mimo że O'Malley pokonał go 230 do 89 znaczącymi uderzeniami. Pracowałem nad Verą przez większość 25-minutowego meczu.

Vera ma obecnie bilans 15-10 w swojej karierze w UFC.

READ  Niska utrata energii przez Blue Jays do Orioles wydłuża tydzień deflacji

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *