Canucks wymieniają Anthony’ego Bouviera z Blackhawks

Canucks wymieniają Anthony’ego Bouviera z Blackhawks

Anthony Beauvillier, będący częścią wymiany za Bo Horvata, został wymieniony za wybór w piątej rundzie draftu.

Dziś rano zapytałem, kiedy Anthony Beauvillier zamierza zrobić coś dla Vancouver Canucks.

Okazuje się, że ten czas nigdy nie nadejdzie, ponieważ Beauvillier został sprzedany do Chicago Blackhawks. Według wielu doniesień, Blackhawks wybierają w piątej rundzie draftu.

To sprawia, że ​​mój poprzedni artykuł jest od razu nieistotny, tak jak miało to miejsce w przypadku Canucks w tym sezonie. 26-letni skrzydłowy był w tym sezonie praktycznie niewidoczny, strzelając zaledwie dwa gole w 22 meczach – dziewiąty i dziesiąty w wygranym 10:1 meczu Canucks z San Jose Sharks.

Beauvillier, który brał udział w wymianie handlowej drużyny Canucks od New York Islanders za Bo Horvata, do końca sezonu 2023–2024 zarobił 4,15 mln dolarów, a latem przyszłego roku będzie nieograniczonym wolnym agentem. Zamiana Beauvilliera wyłącznie na wybór w późnym drafcie oznacza, że ​​Canucks zwalniają sporo miejsca na kapitalizację, co może skutkować dodatkowymi ruchami w przyszłości.

Choć niektórzy mogą mieć nadzieję, że to dobrze wróży powrót Ethana Beare’a do składu Canucks, nie oczekuje się, że będzie on na tyle zdrowy, aby wrócić na lód na kolejny miesiąc.

Decyzja ta nastąpiła w momencie, gdy Beauvillier miał wspiąć się do pierwszej szóstki napastników po spędzeniu większej części sezonu w pierwszej szóstce. Podczas niedawnej podróży drużyny Canucks na krótko został przeniesiony do gry z JT Millerem i Brockiem Boeserem. Można by to uznać za ofertę, gdyby wcześniej pojawiły się pogłoski o transakcji. W obecnej sytuacji jest to najskuteczniejsza oferta krótkoterminowa od czasu, gdy New Westminster znalazł się na liście „Cena jest odpowiednia”.

W przypadku Blackhawks Beauvillier wypełnia lukę w składzie pozostawioną przez Coreya Perry’ego, który został zmuszony do bezwarunkowego odejścia z drużyny w celu rozwiązania kontraktu po „niedopuszczalnym” zachowaniu.

READ  Blue Jays wybierają Briana Servina

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *