Brolin nie przestaje krytykować Jonaha Hexa

Brolin nie przestaje krytykować Jonaha Hexa

Zdjęcia Warner Bros

Zarówno adaptacja filmowa DC Comics, jak i western „Jonah Hex” ukazały się w 2010 roku i do dziś pozostaje jednym z najgorzej ocenianych filmów komiksowych wszechczasów.

Wszyscy zrezygnowali z tego filmu, łącznie z jego gwiazdą Joshem Brolinem, promując jego rolę w „Diunie: część druga”, którego premiera odbędzie się w tym tygodniu.

Aktor opowiada Magazyn GQ Czternaście lat później nie planuje przestać krytykować filmu, mówiąc: „Nigdy nie przestanę oglądać Jonaha Hexa tylko dlatego, że to był film”.

Brolin następnie ujawnił, że on i reżyser filmu Jimmy Hayward „niedawno odnowili kontakt” i że reżyser „przeprosił za swoją rolę w chaosie”.

W rzeczywistości Hayward ujawnił, że ma raka kości i przeszedł operację: „Przypomniało mi to [that] Nie możesz trzymać– przy kimś. Nie wiem, co się dzieje w jego życiu. – Mam na myśli całą rekonstrukcję twarzy, całość.

Wcześniej Brolin ujawnił, że Warner Bros. Pictures dało mu tylko dwa tygodnie na zatrudnienie reżysera do filmu, ale później zdał sobie sprawę, że Hayward była niedoświadczona. Potem władzę przejęło studio i było coraz gorzej.

Ostatecznie film zarobił jedynie 11 milionów dolarów w światowych kasach przy budżecie produkcyjnym wynoszącym 47 milionów dolarów i do dziś film pozostaje w większości zapomniany.

READ  WWE rozstrzyga kilka spraw sądowych z akcjonariuszami

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *