Bonusy po walce po UFC 286: cholerny Justin Gaethje Rafael Fizeev w „FOTN”

Bonusy po walce po UFC 286: cholerny Justin Gaethje Rafael Fizeev w „FOTN”

UFC 286 było przyzwoitym wydarzeniem. Frontliner w wadze półśredniej przeszedł długą drogę, a backliner w wadze lekkiej to wszechstronne wydarzenie.

Początkowa część karty rozpoczęła się od powrotu Veroniki Hardy po 3-letniej nieobecności (!) i jednogłośnym zwycięstwem nad Julianną Miller. Od początku do końca 27-latek pokonywał Millera, który walczył z Hardym. Oprócz kilku niepokojących momentów na parkiecie, Hardy dał imponujący występ. Jay Herbert vs. Odovitt Klein rządził większościowym remisem. Po walce w tę iz powrotem, Black Country Banger stracił punkt po trafieniu Mr. Podkreśl „dwa strzały w pachwinę. Joanne Wood przerwała serię trzech porażek niejednogłośną decyzją przeciwko Luanie Carolina. „JoJo” uderzył w klincz, wyprowadzając kilka ciosów, łokci i kolan, które zadały znaczne obrażenia „Dreadowi”. Zaczęła łączyć własnymi ciosami, tylko że było za mało, za późno.

Podcast BE ma nowy dom

Podcast Bloody Elbow na Substack to miejsce dla wszystkich programów BE, które kochasz, takich jak Wiwisekcja, Zmiana poziomu i Care Don’t Care. Płatne subskrypcje pomagają zapewnić ciągłość tych programów.

Jake Hadley podpalił arenę O2 po 61-sekundowym TKO Malcolma Gordona. White Kong poszedł prosto do ciała, miażdżąc „X” parą strzałów w ciało, które posłały go na talerz. Hadley Gordon schudła kilka funtów i to wszystko! W swoim wywiadzie po walce z kolorowym komentatorem Danielem Cormierem Hadley rzucił wyzwanie Muhammedowi Mokaevowi, z którym miał niedokończone sprawy po wtargnięciu do hotelu. Spodziewany debiut Christiana Leroya Duncana w UFC zakończył się w przeciwnym kierunku, gdyż jego przeciwnik – Dusko Todorovic – upadł z powodu kontuzji kolana. Kiedy stali twarzą do klatki, „Thunder” próbował odeprzeć próbę obalenia ze strony „CLD”, kiedy niezgrabnie skręcił nogę. Leron Murphy wygrał trudną niejednogłośną decyzję z Gabrielem Santosem. Cud był często testowany na ziemi przez Mosquitinho, który był nieustępliwy w pogoni za obaleniem.

READ  Blue Jays i Kevin Kiermaier zgadzają się na roczną umowę

Muhammed Mukayev poprawił wynik na 10-0, wprowadzając Javela Filho w trzeciej rundzie, ale przyszedł po jakimś potencjalnie zmieniającym karierę nieszczęściu. Punisher dominował, dopóki wielebny nie wykonał mocnej próby kolanem! Mokiff wzdrygnął się, ale pozostał cierpliwy i czekał, aż Philo puści. Kiedy to zrobił, 22-latek został znaleziony uduszony, nagi od tyłu. Ponieważ jego kolano „pękało” przez cały czas, gdy Filho na nim jechał, Mukaev mógł być nieobecny przez jakiś czas. Yanal Ashmuz denerwuje Sama Pattersona zabójczym obcasem! „Rudy lis” wziął kopniaka od „odbiorcy” i puścił lewą rękę, która trafiła przeciwnika. Nastąpił funt za funt, sędzia Mark Goddard widział wystarczająco dużo. Chris Duncan przyznał Omarowi Moralesowi trzecią porażkę z rzędu po otrzymaniu niejednogłośnej decyzji. Jack Shore zadebiutował w wadze piórkowej, wysyłając Makwana Amirkhaniego, aby wysłał nas do pay-per-view. Tank odbił się od przegranej z Rickym Simonem tym duszeniem nagim w drugiej rundzie.

W głównej części karty Marvin Vettori wrócił na pole position, wygrywając jednogłośną decyzję z Romanem Doldizzim. Italian Dream podniósł go w drugiej i trzeciej rundzie, co zaowocowało czystym przeglądem kart wyników sędziów. W swoim następnym występie Vettori powiedział, że pocałowałby każdego, od Alexa Pereiry po Jareda Cannoniera. Jennifer Maia dodała Casey O’Neal do swojego CV. Brazylijka stanęła oko w oko z „królem” i trzymała się swoich w każdym aspekcie walki o jednogłośną decyzję. Dla O’Neala była to pierwsza porażka jako zawodowca. Gunnar Nelson złapał się za ramię w pierwszej rundzie na Bryanie Barberenie. Johnny nie marnował czasu, powalając BamBama na ziemię i kontrolując go, dopóki ramię się nie pojawiło. Nelson ruszył dalej, a Barberina został zmuszony do odklepania w ostatnich sekundach walki. Justin Gaethje kontra Rafael Fizeev spełnił oczekiwania! „Highlight” i „Ataman” wymieniły się plikami kompletny Czas, ale to Gaethje zaczął bić Vizieffa. Został zatwierdzony większością głosów.

Leon Edwards zwyciężył w potrójnym zagrożeniu z Kamaru Usmanem, pokonując byłego mistrza wagi półśredniej UFC decyzją większości. Pomimo zdobycia punktu za złapanie ogrodzenia, Rocky uniknął wielu obaleń z The Nigerian Nightmare i był zajęty kopnięciami w tułów i nogi.

Występ wieczoru: Jake Hadley i Gunnar Nelson

 • Jake Hadley pokonany. Malcolma Gordona przez TKO (strzał w korpus), 1:01, pierwsza runda
 • Christian Leroy Duncan pok. Dusko Todorovicia przez TKO (kontuzja kolana), 1:52, 1. runda
 • Mohammed Mokajew pok. Filho skrzywił się przez poddanie (nagie duszenie z tyłu) w 4:32 trzeciej rundy
 • Yanal Ashmuz upadł. Sama Pattersona przez KO (uderzenia), 1:15, runda 1
 • Jack Shore pokonany. Makwana Amirkhaniego przez poddanie (duszenie zza pleców), 4:27, runda 2
 • Gunnar Nilsson pokonany. Briana Barberinę przez poddanie (balacha), 4:51, pierwsza runda

Walka wieczoru: Justin Gaethje kontra Rafael Fizeev

 • Weronika Hardy pok. Juliannę Miller przez jednogłośną decyzję (3 x 30-27)
 • Jay Herbert vs. Odovitt Klein rządził większościowym remisem
 • Joanne WoodDave. Luanę Karolinę przez niejednogłośną decyzję (30-27, 29-28, 28-29)
 • Leron Murphy pokonany. Gabriela Santosa przez niejednogłośną decyzję (28-29, 29-28, 29-28)
 • Chrisa Duncana Dave’a. Omara Moralesa przez niejednogłośną decyzję (27-30, 29-28, 29-28)
 • Marvin Vettori pokonany. Romana Duldze przez jednogłośną decyzję (30-27, 29-28, 29-28)
 • Jenner Maya pok. Caseya O’Neala przez jednogłośną decyzję (30-27, 29-28, 29-28)
 • Justin Gaethje Dev. Rafaela Fizeeva przez większościową decyzję (29-28, 29-28, 28-28)
 • Leon Edwards pok. Kamaru Osmana przez większościową decyzję (48-46, 48-46, 47-47)

Zarezerwuj swoją nową nazwę użytkownika Bloody Elbow przed 1 kwietnia 2023 r. Przejdź tutaj, aby uzyskać więcej informacji (link).

READ  Tytani zatrzymywali się dramatycznie w ostatniej chwili, by pokonać Billsa z podekscytowania

Czytaj więcej

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *