Blake Lively wyjaśnia, co fani mogą zrobić z paparazzi

„Przestań śledzić posty, które publikują zdjęcia dzieci”.

Jimmy McCarthy/Getty Images Michael Kors

W zeszłym tygodniu Blake była z trzema córkami, kiedy były śledzony przez paparazzi Którzy wyskakiwali z kryjówek, by cały dzień fotografować rodzinę.

„Czy sprawdzasz przeszłość fotografów, którym płacisz za śledzenie dzieci? Gdzie tu są twoje morale? Chciałbym wiedzieć. A może po prostu nie dbasz o bezpieczeństwo dzieci?” Blake Żądany na Instagramie.

Mark Salioko / Magia filmu

Blake teraz informuje swoich fanów, jak mogą powstrzymać paparazzi przed nękaniem rodzin i dzieci – a wszystko zależy od tego, kogo śledzą.

Blake napisał: „Prostą rzeczą, jaką ludzie mogą zrobić, to przestać obserwować i zablokować wszelkie posty lub uchwyty, które publikują zdjęcia dzieci. Możesz to zgłosić. Lub wyślij post dm, dlaczego ich nie obserwować”, komentarze gwiazd Strona na Instagramie.

I kontynuowała: „To prosty sposób, aby po prostu pogodzić się z postami, które mają moralność. Wiele z nich to robi. Wszyscy starają się służyć publiczności. Więc jeśli ta publiczność jasno określi, że czegoś nie chcą – jak na przykład zdjęcia dzieci, które mają, że faceci straszą i śledzą – post lub konto zrobią, co chcą.” Publiczność „.

Blake dodał, że w przeszłości, kiedy czytelnicy „domagali się” zmiany, stało się to powodem, dla którego „wielu już się zatrzymało”.

Roy Rochlin / Getty Images

W rzeczywistości wiele mediów od dawna uchwala #NoKidsPolicy, kampania Rozpoczęty przez Kristen Bell w 2014 roku.

„Dziękuję wszystkim, którzy naprawdę dokonali tej zmiany. I jeszcze raz dziękuję za udostępnienie. To dość przerażające” – podsumował Blake.

Mamy nadzieję, że wkrótce więcej sklepów i kont na Instagramie wprowadzi #NoKidsPolicy.

Codzienny kanał Buzz

Bądź na bieżąco z najnowszymi codziennymi postami dzięki codziennemu biuletynowi BuzzFeed!

READ  Twój horoskop dzienny: 25 stycznia 2024 r

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *