Bayern Monachium vs Real Madryt: Gol, Vinicius Junior 1-0

Bayern Monachium vs Real Madryt: Gol, Vinicius Junior 1-0

23' – Gol. Vinicius Junior zdobywa bramkę 1:0 po zakończeniu meczu.


Startowy: Jesteśmy w trakcie!


Godzina do rozpoczęcia: Mamy kolekcje! Do wyjściowego składu Bayernu Monachium wracają Leroy Sane i Jamal Musiala, a za Harrym Kane’em gra Thomas Muller. Wydaje się, że Thomas Tuchel wybrał stosunkowo ofensywny skład, a na lewym skrzydle Noussair Mazraoui zastąpił Alphonso Daviesa. W pomocy Leon Goretzka i Konrad Laimer, natomiast Matthijsa de Ligta zastąpił w obronie Kim Min Jae.


W siedemdziesięciu latach UEFA Liga Mistrzów (dawniej znany jako Puchar Europy) istnieje już od dawna i żadne dwie drużyny nie spotykały się ze sobą częściej niż Bayern Monachium Real Madryt. Pod względem tytułów i rozegranych meczów Real Madryt jest zdecydowanie najlepszy, ale jeśli istnieje zespół, który konsekwentnie rzuca im wyzwanie na arenie międzynarodowej, to jest nim Bayern Monachium.

Dlatego niemiecka drużyna ma specjalny hiszpański tytuł – Bestia Negra – czarny potwór. Przez długi czas Bayern Monachium wyprzedzał Real Madryt w europejskich rozgrywkach, ku wielkiemu przerażeniu wielu osób Los Blancos. Jednak ostatnie wyniki nie dorównują poziomowi legend, ponieważ Bayern Monachium został wyeliminowany z turnieju przez Real Madryt w trzech ostatnich spotkaniach.

Teraz ta wersja Realu Madryt, Bayernu Monachium, mierzy się z zupełnie innym zespołem. Trener Thomas Tuchel, uzbrojony w nazwiska takie jak Harry Kane, Jamal Musiala, Leroy Sane i inni, ma jedno zadanie. To szansa dla zespołu na wymazanie rozczarowania po bardzo przeciętnym sezonie. Wszystko, co muszą zrobić, to wygrać.

Nadszedł czas Bayernu.


Czekając na grę, może obejrzysz nasz podcast, aby zobaczyć podgląd? Posłuchaj poniżej lub Na Spotify.


Informacje o meczu

Lokalizacja: Allianz Arena w Monachium, Niemcy

czas: 21:00 czasu lokalnego, 15:00 EST

Telewizja/na żywo: Najważniejszy+, Wyszukaj swój kraj

READ  McDavid ściga potrójną koronę w potrójnej koronie NHL

Wskazówki dotyczące wieszania:

  1. Jeśli jesteś nowym członkiem, nie wahaj się przedstawić! On był zwłaszcza Bardzo przyjacielski! Poza tym jesteśmy z całego świata, więc nie wstydź się, jeśli pochodzisz z kraju, który nie jest reprezentowany na blogu.
  2. Użyj znajdującego się na ekranie przycisku Aktualizuj komentarze, aby okresowo przesyłać nowe komentarze.
  3. Kontynuuj sortowanie do „Najnowsze”, aby łatwo śledzić rozmowę. Umieszcza najnowsze komentarze na górze.
  4. Tutaj, w BFW, świętujemy każdy gol tak jak oni na boisku: kibicujemy. Śpiewy bramkowe są dostępne dla każdego! Nawet jeśli jesteś za innymi, odbierz ostatnie połączenie, podając nazwę gracza. Nawet jeśli przegapisz pierwsze połączenie, po prostu zacznij od drugiego i tak dalej.
  5. Przeklinanie jest dozwolone w granicach rozsądku, prosimy jednak o zachowanie uprzejmości w stosunku do innych osób zamieszczających plakaty i unikanie nieuzasadnionych wulgaryzmów. Absolutnie nie jest dozwolony język rasistowski, homofobiczny ani mizoginistyczny.

Jeśli masz dalsze pytania, sprawdź nasz temat dla początkujących. To wszystko. Auf Jehat!

Szukasz niekończącej się studni treści Bayern Monachium? Zarejestruj konto SBNation i Dołącz do dyskusji na stronie internetowej Bayern Football Works. Niezależnie od tego, czy chodzi o pełne relacje i analizy meczów, najświeższe informacje, podcasty, czy coś zupełnie innego, mamy to wszystko.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *