Australian Open Round. Znamy decyzję organizatorów! Mecz odbędzie się zgodnie z planem

Chaos wokół Australian Open trwał kilka tygodni. Gdy tylko przybyły wszystkie australijskie mecze, czekał jeden z najdłuższych i najbardziej zakazanych zamków, który obowiązywał od miesięcy w całym stanie Wiktoria. W środę w hotelu, w którym przebywali uczestnicy, znaleziono sprawę. To dopiero pierwszy przypadek infekcji od około miesiąca.

Sprawdź więcej: Plaslica: Wojciech Ferens długo w Kapram Lupin

Natychmiast do izolacji skierowano 507 osób, w tym 160 żołnierzy. Były testowane i izolowane, aż pojawiły się wyniki.

Później ogłoszono, że zaplanowane na czwartek mecze wydarzeń WTA i ATP zostały przełożone. Występując tego dnia m.in. Hubert Herkos awansował do 1/8 finału gry pojedynczej i ćwierćfinału gry podwójnej na Great Ocean Road Open. Podwójny gracz Sukas Kubot otworzył Murray River Open.

W czwartek wieczorem czasu polskiego wyniki badań zostały przesłane do pracowników Ika Świątek. Na szczęście wszyscy mieli negatywne wyniki – dowiedział się Onet Sport.

Dopóki wyniki 507 nie zostaną sfinalizowane, nie wiemy, czy odbędzie się turniej Wielkiego Szlema. Został zaplanowany na następny poniedziałek. Zawody mają się odbyć z udziałem kibiców z terenu.

READ  Belgia vs Polska prognozy, typy i kursy bukmacherskie

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *