Australian Open Round. Znamy decyzję organizatorów! Mecz odbędzie się zgodnie z planem

Chaos wokół Australian Open trwał kilka tygodni. Gdy tylko przybyły wszystkie australijskie mecze, czekał jeden z najdłuższych i najbardziej zakazanych zamków, który obowiązywał od miesięcy w całym stanie Wiktoria. W środę w hotelu, w którym przebywali uczestnicy, znaleziono sprawę. To dopiero pierwszy przypadek infekcji od około miesiąca.

Sprawdź więcej: Plaslica: Wojciech Ferens długo w Kapram Lupin

Natychmiast do izolacji skierowano 507 osób, w tym 160 żołnierzy. Były testowane i izolowane, aż pojawiły się wyniki.

Później ogłoszono, że zaplanowane na czwartek mecze wydarzeń WTA i ATP zostały przełożone. Występując tego dnia m.in. Hubert Herkos awansował do 1/8 finału gry pojedynczej i ćwierćfinału gry podwójnej na Great Ocean Road Open. Podwójny gracz Sukas Kubot otworzył Murray River Open.

W czwartek wieczorem czasu polskiego wyniki badań zostały przesłane do pracowników Ika Świątek. Na szczęście wszyscy mieli negatywne wyniki – dowiedział się Onet Sport.

Dopóki wyniki 507 nie zostaną sfinalizowane, nie wiemy, czy odbędzie się turniej Wielkiego Szlema. Został zaplanowany na następny poniedziałek. Zawody mają się odbyć z udziałem kibiców z terenu.

READ  Oleksii z Polski zdobył nagrodę FIFA za najpiękniejszą bramkę roku

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *