Assassin’s Creed Crossover łączy dwie postacie oddalone od siebie o 1300 lat

Z fabułą obejmującą bieg historii, seria Assassin’s Creed firmy Ubisoft często widziała, jak niektóre z jej postaci nakładają się na siebie. w łotrzyk credo zabójcyNa przykład widzieliśmy, jak protagonista Shay Cormac konfrontuje się z Adéwalé z Assassin’s Creed IV: Black Flag i Haitham Kenway Assassin Creed III. Ale wszystkie te postacie były ze sobą współczesne, a teraz Ubisoft robi coś innego.

W ramach pierwszego crossoverowego wydarzenia franczyzy wydawca dodaje nowe misje fabularne do Epicki i Walhalla Zobaczy, jak bohaterowie Cassandra i Ivor staną twarzą w twarz. Co starożytni Grecy robili w Anglii w IX wieku? Nie wiemy, ale prawdopodobnie Animus ma z tym coś wspólnego, a wydarzenie może być nawet wskazówką, czego możemy się spodziewać po serii. Podobno wpis online. Pierwsza historia, „Ci, którzy są doceniani”, odbędzie się w Epicki, Natomiast drugi, „A Fated Encounter”, zadebiutuje w Walhalli. Oba będą dostępne od razu i Aktualizacje tytułów, aby wydać ich gry 14 grudnia. Za ukończenie historii zdobędziesz nowy sprzęt dla swojej postaci.

W poniedziałek Ubisoft ogłosił również Dawn of Ragnarök, najnowszą zawartość do pobrania dla Walhalla. Wydawca opisuje to wydanie jako najbardziej ambitny do tej pory dodatek do Assassin’s Creed. Doda około 35 godzin dodatkowej rozgrywki, która pozwoli jeszcze bardziej zbadać połączenie Eivora z Odinem. Ubisoft planuje wydać DLC 10 marca 2022 roku.

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

READ  Na Twitterze pojawiają się ostrzeżenia o „intensywnych” rozmowach | Świergot

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *