Amazon Fire TV Omni i 4-Series TV rozpoczynają wysyłkę w październiku w cenie 370 USD

Seria Omni Amazon Fire TV

Amazonka

Amazonka W czwartek zapowiedziano pierwsze markowe telewizory.

Dostępne będą dwie wersje – wysokiej klasy seria Amazon Fire TV Omni i bardziej przystępna cenowo seria Amazon Fire TV 4- – każda dostępna w różnych rozmiarach. Wejdą do sprzedaży w październiku w cenach od 369,99 do 1099,99 dolarów.

Do tej pory Amazon sprzedawał chipy strumieniowe podłączane do telewizorów i współpracował z innymi producentami, takimi jak Toshiba i Insignia w USA, aby tworzyć telewizory z własnym interfejsem Amazon Fire, który zapewnia sterowanie głosowe i łatwy dostęp do wideo Amazon Prime i inne usługi przesyłania strumieniowego.

Kocha konkurentów ogólny I przeglądarka google Podobną ścieżką poszedłem z wtyczkami i zewnętrznymi producentami.

Ale Amazon jako pierwszy uruchomił własny telewizor.

Firma powiedziała CNBC w skrócie, że chce zbudować własny pakiet, aby lepiej zintegrować Fire TV z kontrolą głosową Alexa. Posunięcie to daje również Amazonowi możliwość ustalania własnych cen, co oznacza, że ​​może pokonać swoich konkurentów tak samo jak tablety Fire, które sprzedają się za ułamek ceny Jabłko’iPady.

Dodatkowo może kontrolować wrażenia, aby zapewnić użytkownikom „wolną od frustracji” konfigurację. Otwórz pudełko, włącz telewizor i jeśli wcześniej podłączyłeś dowolne urządzenie Amazon do Wi-Fi, automatycznie połączy się ono z siecią domową.

Amazon powiedział, że jeszcze w tym roku zaoferuje aktualizację, która pozwoli klientom kontrolować inteligentne urządzenia w ich domach, takie jak światła, kamery i termostaty, za pomocą pulpitu nawigacyjnego oprogramowania, który pojawia się na ich telewizorze.

Telewizory będą sprzedawane na Amazon i za pośrednictwem Best Buy. Wszystkie obsługują wideo 4K.

Oto, co musisz wiedzieć o dwóch wersjach.

Seria Omni Amazon Fire TV

Seria Omni Amazon Fire TV

Amazonka

Wysokiej klasy seria Amazon Fire TV Omni będzie dostępna w pięciu rozmiarach: 43-calowe (409,99 USD), 50-calowe (509,99 USD), 55-calowe (559,99 USD), 65-calowe (829,99 USD) i 75-calowe (1099,99 USD).

Jak 120$ Ogień TV Cube, możesz rozmawiać z telewizorem bez użycia pilota i poprosić go o odtworzenie dowolnego programu telewizyjnego lub filmu, rozpoczęcie odtwarzania muzyki, sprawdzenie pogody, sterowanie inteligentnym domem, wyświetlanie inteligentnych kamer domowych na ekranie podczas oglądania telewizji i nie tylko. Możesz rozmawiać z telewizorem z drugiego końca pokoju, tak jak z inteligentnymi głośnikami Amazon Echo. Na dole ekranu znajduje się przełącznik mikrofonu, który umożliwia wyłączenie mikrofonu. Możesz też dodać kamerę internetową do rozmów wideo, w tym nową obsługę rozmów Zoom.

Seria Fire TV Omni obsługuje również dźwięk Dolby Digital Plus dla wysokiej klasy głośników dźwięku przestrzennego, które możesz już mieć w domu. Seria Omni i seria 4 mogą automatycznie wykrywać głośniki Echo w domu i pozwalać na używanie ich jako głośników stereo lub dźwięku przestrzennego telewizora.

Wersje 65- i 75-calowe mają najlepszą jakość obrazu z nowych telewizorów Amazon, z obsługą Dolby Vision HDR dla jaśniejszych i jaśniejszych kolorów.

Amazon Fire TV 4-seria

Amazon Fire TV 4-seria

Amazonka

Telewizory Fire TV 4 firmy Amazon będą dostępne w wersjach 43-calowych (369,99 USD), 50-calowych (469,99 USD) i 55-calowych (519,99 USD).

Mają większe ramki na krawędziach niż telewizory Omni, więc mogą nie wyglądać tak nowocześnie, jak droższe modele, a do wideorozmów nie można dodać kamery internetowej.

Telewizory serii 4 integrują się z Alexą, ale tylko wtedy, gdy klikniesz przycisk Alexa na pilocie głosowym – nie możesz dzwonić przez pokój, aby porozmawiać z telewizorem, tak jak w przypadku serii Omni, ale nadal możesz poprosić Alexę o grę filmy, niektóre programy telewizyjne i inne, lub poproś o takie rzeczy, jak wyniki sportowe i pogoda, tak jak w przypadku dowolnego urządzenia Fire TV.

Podczas gdy telewizory serii 4 obsługują standardy wysokiego zakresu dynamiki, takie jak HLG i HDR10, aby poprawić czystość w jaśniejszych i jaśniejszych scenach, żaden z nich nie oferuje obsługi Dolby Vision, jak wysokiej klasy telewizory z serii Omni.

READ  Najlepsze wyprzedaże w sklepie Xbox Live w Czarny piątek na gry Series X i Xbox One

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *