Aktualizacja za kulisami dotycząca statusu Julii w WWE

Aktualizacja za kulisami dotycząca statusu Julii w WWE

Była zawodniczka STARDOM, Julia, była tematem rozmów w świecie wrestlingu przez ostatnie kilka dni po jej niedawnym występie na gali WWE NXT Stand and Deliver, która odbyła się 6 kwietnia. Usiadła obok byłego właściciela STARDOM, Rossiego Ogawy, a także Williama Regala, gdy witali ją fani w Filadelfii. Julię widziano dzień wcześniej w Filadelfii, a wielu fanów nie może się doczekać, jaka czeka ją przyszłość, po tym, jak opublikowała zdjęcie, na którym ściska dłoń Triple H na X (dawniej Twitter).

reklama

[https://twitter.com/giulia0221g/status/1776668661018931213]

Według Coreya Brennana z Wybierz walkę, jej przyszłość będzie oficjalna w WWE, ponieważ oficjalnie zgodziła się dołączyć do firmy, gdy wypełni pozostałe obowiązki. Od dawna krążyły pogłoski, że będzie częścią nowej promocji Ogawy, gdy ta się rozpocznie, ale uda się do WWE Performance Center w Orlando, gdzie ma zostać członkiem składu „NXT”. Brennan powiedziała jednak również, że potencjalnie może rozpocząć pracę w firmie w dowolnym momencie, ponieważ podobno nadal przebywa w USA, podczas gdy Ogawa wróciła do Japonii. Jej występ u boku Regala i Ogawy również przypadł jej do gustu, gdyż szybko została zabrana na swoje miejsce pod płaszczem, najwyraźniej przytłoczona przyjęciem, jakie otrzymała.

reklama

Sean Ross Sapp z Fightful Select poinformował również, że Julia nie szukała agenta po wygaśnięciu jej kontraktu ze STARDOM i że zarówno Ogawa, jak i Regal odegrali dużą rolę w podpisaniu przez nią kontraktu z firmą.

READ  Dzisiejsze słowo: Uzyskaj odpowiedź, wskazówki na 2 lipca

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *