Accor – Business Traveller dla marki TRIBE debiutuje w Polsce

Accor – Business Traveller dla marki TRIBE debiutuje w Polsce

Accor ogłosił plany dotyczące najnowszego obiektu pod swoją lifestylową marką TRIBE, pierwszego tego typu w Polsce.

Nowo wybudowany TRIBE Kraków Stare Miasto zostanie otwarty w przyszłym roku w pobliżu dworca kolejowego Kraków Główny, Galerii Krakowskiej i Plant.

Funkcje obejmują restaurację, bar, centrum fitness i strefę odnowy biologicznej z elementami projektu „inspirowanymi artystyczną wizją Davida Lyncha”, w tym ciemnymi kolorami, aksamitnymi zasłonami i podłogami w jodełkę.

W pomieszczeniach ogólnodostępnych pojawią się plakaty filmowe polskich artystów oraz „elementy inspirowane twórczością Williama Ecclestona i Edwarda Hoppera”.

W 2018 roku Accor przejął australijską grupę hotelową Mantra wraz z jej jedynym hotelem w Perth – TRIBE. Następnie grupa ogłosiła swoje plany Wprowadzenie marki na rynek jako czterogwiazdkowej oferty średniej klasy.

Obejmuje najnowsze otwarcia Plemienny plac poczty w Phnom Penh I Plemienny Londyn Canary Wharforaz obiekt ze 167 pokojami, będący obecnie w budowie na lotnisku w Budapeszcie.

Marka TRIBE należąca do Accor otworzy hotel na lotnisku w Budapeszcie

Komentując tę ​​wiadomość Jacek Stasikowski, Dyrektor ds. Rozwoju Polska Agor powiedział:

„Dołączenie TRIBE Kraków Stare Miasto stanowi ważny krok w realizacji naszych ambicji ekspansji w Krakowie, jednym z najbardziej poszukiwanych miejsc w Polsce w celach biznesowych i wypoczynkowych.

„Jesteśmy pewni, że ta wyjątkowa nieruchomość zdobędzie serca podróżników, którzy chcą doświadczyć miasta w jego najbardziej spektakularnym wydaniu.”

all.accor.com

READ  71 krajów uczestniczy w Salonie Meblowym Meble Polska w Polsce

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *