Kings wyrównali serię 1:1 po zwycięstwie 5:4 nad Edmonton Oilers na O/T

Treść artykułu

Edmonton Oilers mieli szansę na zwycięstwo 2:0 w pierwszej rundzie serii przeciwko Kings.

Jednak Oilers gonili tę grę przez cały czas i musieli wymazać dwa różne prowadzenie w Los Angeles. Edmontonowi udało się doprowadzić do dogrywki, po czym Anze Kopitar wbił zwycięzcę w dogrywkę 2:07.

Trudno zaprzeczyć, że Kings nie byli tego wieczoru lepsi od obu drużyn. Jasne, że w wieczór, w którym Oilers strzelili dwa gole z czwartej linii i trzeci od dwóch zawodników, trzeba przyznać, że najlepsi gracze Los Angeles byli lepsi od najlepszych zawodników Edmonton.

Oto historia taśmy…

Oceny zawodników Edmonton Oilers

Stuarta Skinnera. 4. Mała szansa na 1:0, trudne starcie. Później dobrze obronił Kempe i utrzymał wynik 1-0. Bramka zdobyta w Los Angeles na 2:0 była doskonałym przykładem zagrania ręką Kempe, któremu nie udało się niewielu bramkarzy. Udało jej się dorównać chwiejnej próbie Kopitara. Ale potem źle wykorzystał próbę ucieczki Doughty’ego i piłka wśliznęła się między nogi Skinnera i było już 3-1. Świetna interwencja Fiali w pierwszych chwilach drugiej połowyDrugi skrót. Dwa przystanki w pobliżu Luisa i Viali (ponownie). Wynik 4-3 był strzałem z dystansu, prosto w ekran. „Nic nie widziałem” – potwierdził Skinner w swoich komentarzach po meczu. Uderzenie z wysokiej rękawicy pokonało zwycięzcę w dogrywce po dobrze zaznaczonej ucieczce. Zatrzymano 21 z 26. 2Drugi skrót Najlepszy bramkarz w tej lidze

READ  „Jak feniks”: Mackenzie Dern otwiera się na temat rozwodu, niechlujnego obozu przed UFC Vegas 73

Connora McDavida. 5. Niebezpieczna próba okrążenia McDavida w 1ulica Okres str. Ustaw Hymana na ciasny koniec. Podniósł ręce po ataku na bramkę w końcówce pierwszej połowyulica Jednak uznano, że jest to „bezcelowe” (co moim zdaniem jest słuszne). 2Drugi skrót Asysta przy bramce Heymana na 3-3. Wezwany na 3Badania i rozwój Haczyk z okresu, ale po raz kolejny ekipy PK zrobiły swoje. Mówią, że aby wygrać w fazie play-off, twoi najlepsi gracze muszą być twoimi najlepszymi zawodnikami. Przyjęła kilka mocnych ciosów. Dziś wieczorem nie byli tacy.

Adama Henryka. 5. Ekholm nakarmiony za 3Badania i rozwój Jeden okres. Fizycznie miał 9 trafień.

Zacha Hymana. 6. Spróbuj mocno zagrać bekhendem na numer 1ulica Okres str. Oddał strzał i wyglądało na to, że McDavid zagłuszył odbicie, ale recenzja wideo wykazała inaczej. Przypieczętował zwycięstwo 3-3 Power Play jednym trafieniem. Danault kładzie się płasko po grzmiącym uderzeniu na 3Badania i rozwój.

Siostra Darnell. 6. Dobra próba pod koniec 3. rundyBadania i rozwój. Inteligentna i wyraźna przerwa w 2Drugi skrót. Duży 3Badania i rozwój Blok strzałowy z okresu. Krótko mówiąc, Norris naprawdę rozegrał doskonały mecz powyżej 60. roku życia. Został jednak złapany płasko (aczkolwiek po wygodnym odbiciu się od ściany) na O/T, co pozwoliło Anze Kopitarowi samodzielnie wyjść na prowadzenie i podwyższyć na 5-4. zwycięzca. W obronie Nurse w tej sekwencji nie zabrakło szczęścia, ale prawda jest taka, że ​​Kopitar był człowiekiem Darnella. Wysokie stawki 5 na 5 6-1, co odzwierciedla jego dobre występy.

Cody Sissy. 7. Nie było asysty, ale sprytne podanie doprowadziło w końcu do wyniku 3-2. Siatka szeroko otwarta po podaniu Janmarka, ale ona ją wybija (właściwie między Camem Talbotem a słupkiem). Nie udało mu się złapać krążka przewróconego wzdłuż ściany dla zwycięzcy O/T. Ale od samego początku wcale się nie mylił. Wysoka stawka 5 na 5 5-1. Ogólnie rzecz biorąc, był bardzo silny.

READ  Bobrovsky odbija się, Pantery wygrywają mecz 3 finału Pucharu Stanleya

Leona Draisaitla. 6. Zarówno Foegele, jak i (w mniejszym stopniu) Lyon znalazły się po złej stronie niebieskiej linii, gdy Bouchard odwrócił piłkę na 1-0. Odczekał, po czym podał piłkę Kułakowi, który zdobył gola wyrównującego na 1:0. Zwycięstwo w dogrywce dało szansę Foegele. Rysunek 2Drugi skrót PP i otrzymał kluczową asystę przy wyniku 3-3 Hymana po pięknym podaniu przez dwóch obrońców. Jedna, dwie, trzy szanse w końcówce 2Drugi skrót Okres PP Ale Talbot znał wszystkie odpowiedzi na te pytania, łącznie z ostrymi rękawiczkami. Bez asysty, ale dobra gra na ścianie przy stanie 4-4. Poprowadził drużynę z 8 strzałami. 2 asystentów. 54% przy wypłatach.

Ryana Nugenta Hopkinsa. 5. Za późno zorientował się w toku gry w strefie neutralnej i dlatego nie był w stanie dogonić Drew Doughty'ego na czas i zapobiec wynikowi 3-1. On i Carrick stworzyli krótkie okazje w drugiej połowieDrugi skrót. Bardzo dobra PK, ale niezbyt skuteczna w 5 na 5.

Warrena Voegele. 5. Dobrze się wycofał, ale w tej samej akcji przegrał 1:0. Odkupił się nieco podaniem przez Draisaitla, co zaowocowało zwycięstwem Colac 2:1. Strzał został oddany zaraz po wyrównaniu, po tym jak Draisaitl wygrał wznowienie. Dobra gra na ścianie i czysta później w 2Drugi skrót. Zanurkuj z dala od obszaru w 3Badania i rozwój.

Maciej Ekholm. 5. Przy stanie 2:0 nie mógł wystarczająco szybko zbliżyć się do swojego zawodnika. Eksplodował raz na 3Badania i rozwój Od Henrique Nutrition. Po prostu OK -2.

Evana Boucharda. 5. Yvan Bouchard zawinił, że próbował zbyt mocno oczyścić mur, ale Kings natychmiast to odwrócili i podwyższył wynik na 1:0. Następnie niechcący podał do zawodnika Kings, który trafił w siatkę i podwyższył wynik na 3-1. Strzał punktowy w końcówce spowodował odbicie, którego Janmark nie mógł powstrzymać. Prowadził wszystkich zawodników z czasem 22:23 TOI. 4 strzały.

Ryana McLeoda. 6. To była najlepsza akcja Oilers w ciągu 20 minut. Przygotuj jego Kena 1ulica Wypróbuj okres bankowy. Kolejny dobry podanie do wysokiego slotu, ale Perry nie potrafił go umieścić w siatce. Dobra klarowność w 2Drugi skrót, po którym nastąpił kradzież i wynikająca z niej ucieczka, ale jego próba przejścia na 5 dołkach została udaremniona. Klub prowadzony w CF 5 na 5 (13-8, 62%). Czy wysoki zawodnik wygrał 5-4, być może był zbyt stabilny, aby podjąć próbę szczęśliwego skrętu na czerwoną linię.

READ  Gwiazda lekkiej atletyki Kelowna, John Jay, ustanawia rekord mistrzostw Montrealu

Evandera Kane’a. 6. Najlepszy zwrot naftowców 1ulica, po próbie przechylenia, która właśnie się zapaliła, po czym nastąpił kolejny strzał. W drugiej sekundzie uderzenie wrzuciło Doughty'ego głęboko na terytorium Los AngelesDrugi skrót. Agresywna defensywa do przodu doprowadziła do gry w przewadze w końcówce 3Badania i rozwój. 6 trafień. 4 strzały. Wynik 5-4, ale nie jest źle. Wygląda solidnie po 2 meczach.

Coreya Perry’ego. 5. Ta linia była skuteczna, ale Perry miał szczególne problemy z rzutami karnymi. Gwizdek ostrzegawczy po interwencji bramkarza w 2. minucieDrugi skrót Ale jego towarzysze go zabili. Znów został złapany za hak i załoga PK zabiła także i tę osobę. Wynik 5-4, ale nie jest źle.

Bretta Kulaka. 6. Losuj 1ulica Okres str. Minął Talbota po podaniu Draisaitla i było już 2:1. Uszczypnięty, ale przyjął swojego zawodnika i zdobył gola na 3:1. Nie ma on żadnej winy w tej sekwencji.

Vincenta Desharnaisa. 5. Desharnais nie mógł skrócić podania przy stanie 3-1. Doskonała robota, ponieważ pozwolił swojemu człowiekowi i inżynierowi oczyścić się z 2Drugi skrót Okres PK. Mocne uderzenie trafiło w Byfielda przy 3Badania i rozwój. 5 trafień.

Sama Carricka. 6. On i Nugent-Hopkins mieli dobre okazje w drugiej połowieDrugi skrót. Dobrze podał do Hollowaya, który nie popełnił błędu i podwyższył na 3-2. Świetne podanie do Ceci z przodu, ale D-man strzela obok bramki. Będziesz to brać z czwartej linii każdego dnia tygodnia i dwa razy w niedziele.

Maciej Janmark. 7. Nie był w stanie wystarczająco szybko oddać strzału Boucharda pod koniec pierwszej minutyulica. Dobry kij na 2Drugi skrót Okres PK. Zdobył terytorium i skierował się do Carricka, prowadząc 3-2. Kluczowa asysta w 4-4. +2 o 10:58. To było bardzo dobre.

Dylana Hollowaya. 8. Świetnie się bawiłem! Dobra kontrola wstępna wbiła krążek głęboko w końcówkę Los Angeles, co dało szansę Janmarkowi na prowadzenie. Wystrzelił krótki laser w Talbota i było 3-2, 1ulica Cel w karierze po sezonie w NHL. Kolejna szansa na czołowe miejsce później, jak wynika z podsumowania McDavida… po której nastąpił mocny cios w Dubois. 2 zostało zarejestrowaneDrugi skrót nocy na nadgarstku wiszącym nad rękawicą Talbota z wynikiem 4-4. Jeśli nie był tego wieczoru najlepszym naftowcem, to był najskuteczniejszy.

Konferencja Zachodnia 1ulica Seria pomiędzy Oilers i Kings utknęła w martwym punkcie w 1. meczu 3. w piątek w Los Angeles

Znajdź mnie na Threads @kleavins, na Instagramie w LeavinsOnHockey i Mastodon na [email protected]I X @KurtLeavins.