2022-07-21 | NDAQ: SIDU | komunikat prasowy

Sidus Space, Inc. (NASDAQ:SIDU), firma zajmująca się lotnictwem jako usługą, skoncentrowana na produkcji urządzeń o znaczeniu krytycznym; Multidyscyplinarne usługi inżynierskie. projektowanie satelitów, produkcja, planowanie startów, operacje misji; i wsparcie na orbicie, z dumą ogłaszamy, że pierwsza partia sprzętu została ukończona w celu wsparcia programu Artemis i CloseCurlyQuote NASA; s i kosmicznego systemu startowego (SLS).

Jako podwykonawca, Sidus jest odpowiedzialny za budowę, kwalifikację i testowanie tajnego systemu kontroli środowiska (ECS) na Globalnym Transformatorze Fazowym (USA) NASA Space Launch System (SLS) i CloseCurlyQuote; s. Produkcja pierwszego zestawu urządzeń wspierających tajny test została ukończona w Jacob & CloseCurlyQuote Launch Equipment Test Facility (LETF) w Kennedy Space Center i dostarczona w zeszłym tygodniu. NASA sprawdziła i zatwierdziła sprzęt na początku tego miesiąca.

Dynetics, spółka zależna należąca w całości do Leidos Corporation (NYSE: LDOS), jest głównym wykonawcą budowy Universal Stage Transformer (USA) dla NASA i CloseCurlyQuote; s System startów w kosmos (SLS). SLS to super ciężki pojazd nośny, który stanowi podstawę ludzkiej eksploracji poza orbitą Ziemi & CloseCurlyQuote; s. Dzięki swojej bezprecedensowej mocy i możliwościom SLS jest jedyną rakietą, która może wysłać Oriona, astronautów i ładunek bezpośrednio na Księżyc podczas jednej misji. SLS został zaprojektowany tak, aby był elastyczny i skalowalny dla miejsc docelowych w głębokiej przestrzeni.

Sidus Space wspierał wiele głównych programów kosmicznych, takich jak Orion, Space Launch System (SLS), Centaur, Mobile Pad/Mobile Launcher, International Space Station i Dream Chaser. W przyszłości Sidus został już wybrany do obsługi usług EVA (xEVAS).

Carol Craig, dyrektor generalny Sidus Space, powiedziała: „Miesiąc po miesiącu dostarczamy krytyczny sprzęt do różnych klientów komercyjnych i rządowych. Sidus Space produkuje, montuje i testuje urządzenia od ponad dziesięciu lat. Wspieraliśmy wielu naszych klientów od wielu lat i obserwujemy wzrost zamówień. Nasze moce produkcyjne to sposób, w jaki Sidus Space rozpoczął działalność i pozostaje dziś ważnym źródłem przychodów, które pomaga zdefiniować naszą ogólną ofertę usługi Space jako usługi.

READ  Co się dzieje w polityce kosmicznej od 29 października do 5 listopada 2023 r. – SpacePolicyOnline.com

O Sidus Space

Sidus Space (NASDAQ:SIDU), z siedzibą w Cape Canaveral na Florydzie, działa w zakładzie produkcyjnym, montażowym, integracyjnym i testowym o powierzchni 35 000 stóp kwadratowych, skoncentrowanym na pionowo zintegrowanych rozwiązaniach typu „space-as-a-service”, w tym rozwiązaniach typu end-to-end . Wsparcie satelitarne. Obejmuje dziedzictwo firmy i CloseCurlyQuote; Projektowanie i produkcja różnych systemów i części lotniczych i naziemnych dla różnych klientów i programów związanych z lotnictwem. Sidus Space oferuje szeroką gamę usług kosmicznych jako usługi, w tym produkcję instrumentów kosmicznych, inżynierię projektową, produkcję satelitów i rozwój platform, usługi wystrzeliwania i wsparcia, usługi analizy danych oraz zarządzanie konstelacjami satelitów.

Sidus Space ma misję „sprowadzenia Space Down to Earth™” i wizję włączenia trybu lotu kosmicznego dla nowych technologii, przy jednoczesnym dostarczaniu danych i analiz predykcyjnych klientom lokalnym i globalnym. Każda firma, branża lub branża może rozpocząć swoją podróż poza planetę dzięki Sidus Space & CloseCurlyQuote; Tanie, szybko skalowalne usługi satelitarne i rozwiązania kosmiczne oraz testowanie alternatyw. Sidus Space to coś więcej niż tylko „satelita jako usługa” i dostawca CloseCurlyDoubleQuote, to zaufany partner w misjach — od koncepcji po niską orbitę okołoziemską i nie tylko. Sidus posiada certyfikat ISO 9001:2015, AS9100 Rev. D i rejestrację ITAR.

wypowiedzi prognozujące

Oświadczenia zawarte w niniejszym komunikacie prasowym dotyczące przyszłych oczekiwań, planów i perspektyw, a także wszelkie inne oświadczenia dotyczące spraw, które nie są faktami historycznymi, mogą stanowić „oświadczenia dotyczące przyszłości” w rozumieniu ustawy o reformie rozstrzygania sporów dotyczących papierów wartościowych z 1995 r. oświadczenia obejmują na przykład, bez ograniczeń, dane związane z rozpoczęciem obrotu i oczekiwaną datą zamknięcia Słowa „przewidywać, & CloseCurlyQuote; wierzyć, & CloseCurlyQuote;”, „Kontynuuj” & CloseCurlyQuote; „może, & CloseCurlyQuote; oszacować, & CloseCurlyQuote; przewidywać, & CloseCurlyQuote; zamierzać, & CloseCurlyQuote;’ może, & CloseCurlyQuote; 'plan, & CloseCurlyQuote; 'możliwe, & CloseCurlyQuote; oczekiwać, & CloseCurlyQuote; 'project, & CloseCurlyQuote; 'powinien, & CloseCurlyQuote; target, & CloseCurly; , & CloseCurlyQuote; 'by & CloseCurlyQuote; Mają one na celu identyfikację stwierdzeń dotyczących przyszłości, chociaż nie wszystkie stwierdzenia dotyczące przyszłości zawierają takie słowa identyfikujące.Rzeczywiste wyniki mogą się znacznie różnić od tych wskazanych w takich stwierdzeniach dotyczących przyszłości. spowodowane kilkoma ważnymi czynnikami, w tym: niepewnością dotyczącą warunków rynkowych i innymi czynnikami w pełni opisanymi w części zatytułowanej „Czynniki ryzyka i CloseCurlyQuote; In Sidus Space & CloseCurlyQuote; s raport roczny na Formularzu 10-K za rok zakończony 31 grudnia 2021 r. oraz inne raporty okresowe składane do Komisji Papierów Wartościowych i Giełd. Wszelkie stwierdzenia dotyczące przyszłości zawarte w niniejszej informacji prasowej są aktualne tylko w dniu publikacji, a Sidus Space, Inc. W szczególności nie ma obowiązku aktualizowania jakichkolwiek stwierdzeń dotyczących przyszłości, czy to w wyniku nowych informacji, przyszłych wydarzeń, czy w inny sposób.

READ  NASA wyrusza na bogatą w minerały asteroidę Psyche

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *