1Password 8 for Mac zapowiedziany z nowym interfejsem i nie tylko

Słynny menedżer haseł 1 hasło Otrzymuje poważną aktualizację w wersji na Maca. Firma stojąca za aplikacją ogłosiła w środę 1Password 8 dla macOS, który wprowadza przeprojektowany interfejs, nową wieżę strażniczą i inne nowe funkcje.

Użytkownicy od razu zauważą nowy interfejs, który wygląda nowocześnie i jest bardziej spójny z językiem projektowania najnowszych wersji macOS. Pasek boczny koncentruje się teraz na wyświetlaniu szafek i ulubionych użytkowników, ponieważ kategorie zostały przeniesione na górę listy przedmiotów za pomocą filtra rozwijanego.

Oczywiście 1Password 8 zawiera również wiele nowych funkcji. Nowy wskaźnik ułatwi przeglądanie skarbców osobistych lub współdzielonych, a użytkownicy będą teraz otrzymywać komunikat informujący, kto będzie mógł uzyskać dostęp do elementu podczas przeciągania i upuszczania między skarbcami haseł 1.

Wyszukiwanie zostało przeprojektowane w aplikacji, podobnie jak Strażnica, która teraz wyświetla zarys ze statusem hasła każdego użytkownika. Ułatwi to znajdowanie i zmianę haseł zapisanych w aplikacji. Podczas edytowania pojedynczego elementu w 1Password 8 użytkownicy znajdą nowy generator haseł, inteligentne sugestie i prostsze załączniki.

Użytkownicy komputerów Mac uzyskają również pełną integrację z przeglądarkami internetowymi, w tym Safari, Chrome, Firefox i Edge. 1Password szybko wyświetli sugestie haseł i informacje o płatnościach. Ponadto firma obiecuje również większe bezpieczeństwo i lepszą ogólną wydajność dzięki aktualizacji.

Nie zobaczysz tej zmiany, ale ją poczujesz. Aplikacja jest niesamowicie responsywna, od otwierania kont przez dodawanie kont po wyszukiwanie przedmiotów — zwłaszcza w połączeniu z natywną obsługą Apple Silicon i wszystkimi ulepszeniami szybkości, jakie zapewnia. Mówimy o szybkości przełamywania bariery.

Obecnie 1Password 8 to wersja próbna dostępna w ramach Program wczesnego dostępu. Użytkownicy mogą dowiedzieć się więcej na ten temat na oficjalnej stronie 1Strona z hasłem.

Przeczytaj także:

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple:

READ  Vivo X Fold 3 zdobywa miano najlżejszego telefonu składanego

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *