Wygraj Pixel 7 Pro i Pixel Watch LTE z Telus

Przedstawiamy Pixel 7 Pro i Pixel Watch w nowym konkursie we współpracy z Telus. Nagradzany Telus Sieć 5G Zapewnia doskonałe prędkości i zwiększoną niezawodność od wybrzeża do wybrzeża.

Oferta obejmuje Pixel 7 Pro 128GB w kolorze Obsidian, mamy zegarek LTE Pixel w matowej czerni „Stainless Steel” i aktywny pasek „Obsidian”. Gdy klienci otrzymają najnowszą wersję Google Pixel 7 Pro A zegar pikselowy Dzięki Telusowi dołączają do sieci 5G, która oddaje wrażliwym Kanadyjczykom poprzez programy takie jak „Telus”.Mobilność na dobre.

Konkurs kończy się 30 listopada, a zwycięzca zostaje wybrany 1 grudnia.

w Moja recenzja dla Pixel 7 ProPowiedziałem: „Pixel 7 Pro to świetny telefon i nie miałem wielu problemów z urządzeniem. Telefon ma wszystkie najnowsze funkcje i specyfikacje, które mogą pasować do flagowców dowolnej innej marki”.

A w czerwcu Recenzja zegarka Pixelpowiedział, „W dzisiejszych czasach wydaje się, że jest to walet wszystkich zawodów. Na szczęście jest też mistrzem niektórych”

Jeśli nie wygrasz tego konkursu, nadal możesz kupić najnowsze Google Pixel 7 Pro A zegar pikselowy Uzyskaj najszybszą sieć komórkową w Kanadzie, odwiedzając Telus Dziś.

MobileSyrop Konkurs Pixel 7 Pro również trwa do 14 listopada, Sprawdź ten link, aby uzyskać kolejną szansę Aby wygrać Pixel 7 Pro.

Zapisz się do naszego newslettera, aby wejść:

READ  Martha is Dead: Dziwna gra wideo z realistyczną fotografią w latach 40.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top