Wybielane spodnie Bella Hadid maksymalizują sukces

Ponieważ świat mody przygotowuje się na powrót spodni z niskim stanem, Bella Hadid Wędruje dalej, zanurzając swoje żakardowe palce u stóp w tym trendzie i zagłębiając się w nowe sposoby, aby pokazać swoje nieoczekiwane skórzane spojrzenia.

Hadid nosiła obcisłe spodnie podczas wycieczki do Paryża, z misternymi panelami i elementami w kształcie litery O tuż pod pępkiem. Połączyła wątpliwe i być może sprzeczne z fizyką krawiectwo z koronkowym topem, okularami przeciwsłonecznymi, szpiczastymi butami i torbą Fendi.

Bella Hadid

Zdjęcie: Mark Piasecki/GC Images

POWIĄZANE: Bella Hadid ujawniła swoją bieliznę w dresie z lat 90.

Następnym krokiem mogą być siekacze miednicy Modelki przytulające spodnie z niskim stanem które zdominowały pierwszą dekadę XXI wieku. Podczas gdy oryginalna iteracja była najczęściej dżinsowa (patrz: pas Mariah Carey w jej wnętrzu”złamane serce„Teledysk i prawie każdy strój Britney Spears, w historii), najnowsze podejście do tego trendu wydaje się polegać na szyciu, oversize’owych spodniach i luźnych, lejących kształtach.

Jeśli chodzi o wycięcia, oferowane były marki denim Wycinanki są bardzo podobne I oczywiście pokolenie Z już przyjmuje trend płci i trafia na TikTok i Instagram.

POWIĄZANE: Bella Hadid przekazała lata 2000 w najlepszy sposób

Jeśli chodzi o Hadid, przyciągający wzrok 180 jest widoczny w niektórych jej współczesnych strojach, które były zdecydowanie niskie, z Kawałki na dachu, monochromatyczny Dzianina i płaszcze oversize, A Torebki w bardzo przystępnych cenach – Gdy nie jest zaparkowany miga jej stanik i stringi, To jest.

READ  Drake potwierdza, że ​​„Dependent Beloved Boy” ukaże się pod koniec lata

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top