Wirusowe wideo pokazuje gigantycznego krokodyla jedzącego mniejszego krokodyla: „To dziwny dinozaur”

Ostre wideo krokodyla jedzącego innego, mniejszego krokodyla stało się wirusowe w mediach społecznościowych.

film, który był Taylor Super opublikowała to na Twitterze w czwartek, przedstawiający ogromnego krokodyla, ciemnozielonego z mniejszym krokodylem w pysku. Wtedy większy krokodyl gryzie gwałtownie.

Super potwierdził USA TODAY, że jego ojciec nagrał w czwartek wideo w hrabstwie Horry w Karolinie Południowej. Na Twitterze oszacowano, że najmniejsze stworzenie mierzy 6 stóp długości.

Super, który pracuje w ubezpieczeniach, powiedział, że jego ojciec był sam w czwartek, kiedy zauważył krokodyla, i „chwycił kamerę i zaczął nagrywać”.

Dodał, że ich rodziny uważają, że widziały w zeszły weekend mniejszego krokodyla w podobnym miejscu, ale zjadał mniejszego krokodyla.

Super powiedział, że jego ojciec był „trochę zszokowany, że to się powtórzyło, nie mówiąc już o tym”.

„Byłem całkowicie zdumiony” – powiedział. “To dziwny dinozaur.”

Floryda: Mężczyzna łapie krokodyla do śmietnika, aby „ochronić swoje dzieci” i bezpiecznie go wypuszcza

Wideo: Kobieta uderza wiosłem w syczącego krokodyla

Użytkownicy mediów społecznościowych byli również zaskoczeni materiałem filmowym. Film zebrał ponad dwa miliony wyświetleń na Twitterze i prawie 25 000 polubień.

Ale jedna osoba była szczególnie podekscytowana obejrzeniem tego wideo – pięcioletni syn Super. Chłopiec i ojciec Supera lubią wspólnie oglądać krokodyla, ale zwykle z bezpiecznej odległości przez lornetkę.

„Byłem w szoku i od razu pokazałem mojego syna. Ma pięć lat i jest po prostu fanatykiem aligatorów, więc oszalał” – powiedział Suber.

Dodał, że jego ojciec, który nie ma kont w mediach społecznościowych, był zaskoczony rozpowszechnieniem materiału.

„To było jak „Święty dym”, nigdy nie spodziewał się, że to wyjdzie w taki sposób, jak to miało miejsce” – powiedział Sober. Wszystko go oszołomiło. “

Wiadomo, że krokodyl żeruje na prawie wszystkim, co jest dostępne, Według Departamentu Przyrody i Rybołówstwa Luizjany. Obejmuje to siebie nawzajem, często walczących o żywność, sądy, ochronę swoich ziem i nie tylko.

READ  rdzenni mieszkańcy Brazylii pozywają Bolsonaro do Międzynarodowego Trybunału Karnego za „ludobójstwo” | wiadomości o prawach człowieka

Film udostępniony w tym tygodniu nie jest pierwszym filmem, w którym krokodyl jedzący innego krokodyla stał się wirusowy. w 2016 r.W Lakeland na Florydzie mężczyzna odkrył aligatora od 10 do 12 stóp zjadającego inne stworzenie.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się w USA TODAY: Wirusowe wideo pokazuje aligatora zjadającego innego aligatora w Południowej Karolinie

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top