Tydzień 1: Minnesota Vikings vs Green Bay Packers 9/11/22 NFL Typy, prognozy, kursy

Tydzień 1: Minnesota Vikings vs Green Bay Packers 9/11/22 NFL Typy, prognozy, kursy

Green Bay Packers (0-0) kontra Minnesota Vikings (0-0)
11 września 2022, 16:25 czasu wschodnioamerykańskiego
Linia: Minnesota Vikings +2,5 / Green Bay Packers -2,5; Więcej / mniej: 48,5
(Kliknij tutaj, aby zobaczyć najnowsze kursy bukmacherskie)

Minnesota Vikings i Green Bay Packers pokonali ich w niedzielne popołudnie w decydującym meczu NFL w pierwszym tygodniu na US Bank Stadium. The Green Bay Packers odnieśli 13 zwycięstw i weszli w czwarty rok pod wodzą trenera Matta LaFleura. Minnesota Vikings zdobywają 8 zwycięstw i rozpoczynają erę Kevina O’Connella.

Green Bay Packers po raz kolejny są uważani za pretendenta do Super Bowl z Aaronem Rodgersem w środku i elitarną obroną. Utrata odbiornika na poziomie gwiazdy, Davante Adamsa, może być bolesna, ale dodanie Sammy’ego Watkinsa łagodzi cios i oczekuję jeszcze większego sezonu od Allena Lazarda. W zeszłym sezonie Packers zajęli dziewiąte miejsce w pełnej obronie i powinni być w stanie wykorzystać ten sukces na froncie, który obejmuje Kenny’ego Clarka i Deana Lowry’ego. Jaire Alexander jest uważany za jednego z najlepszych strzelców w lidze, a Rasul Douglas to zawodnik, który zakończył swój najlepszy sezon. To wszystko jest po to, aby Packers mogli zdobyć tytuł, ale wszystko sprowadza się do tego, aby nie dusić się po sezonie, jak to miało miejsce wiele razy.

Minnesota Vikings to kolejna drużyna, która ma talent do głębokiego biegu, ale chodzi o to, by wszystko połączyć. Wikingowie byli okropni w defensywie w zeszłym sezonie, ale jednostka, w której znajdują się Daniel Hunter i Zadarius Smith, nie powinna być taka okropna. Koordynator obrony, Ed Donatelle, musi z nią współpracować, aby odwrócić tę sytuację. Ofensywnie Wikingowie są obładowani Kirk Cousins, Dalvin Cook, Justin Jefferson i Ada Thielen. Heck, nawet właściwe prowadzenie Briana O’Neala pochodzi z jazdy Pro Bowl. Wikingowie powinni pokochać swoje szanse na pierwsze play-offy od sezonu 2019, jednak Wikingowie radzą sobie słabo w ciągu ostatnich dwóch sezonów, więc tylko czas pokaże.

READ  All-Star Game, bezpłatna agencja Shohei Ohtani

Packers mają 9-3 ATS w ostatnich 12 meczach przeciwko NFC i 1-4 ATS w ostatnich 5 meczach. Wikingowie wygrali 5-2 ATS w ostatnich 7 meczach na boisku. Wynik to 6-2 w ostatnich 8 meczach Packersów. Wynik 7-1 w ostatnich 8 meczach Wikingów. Zwycięzcą jest 4-1 ATS w ostatnich 5 spotkaniach.

Green Bay Packers będą faworyzowani z oczywistych powodów, ponieważ są najbardziej godną zaufania drużyną z jednym z najlepszych rozgrywających w lidze. Jednak Wikingowie wygrali 6 z ostatnich 10 pojedynków z Packers i są tą utalentowaną drużyną, na którą czekałeś, aby w końcu się rozpaść. Wikingowie mają szansę na rozegranie głębokiej play-off i prawdopodobnie wygranie tej dywizji. W domu jest to gra oświadczeń dla Wikingów. Dostosuj ton. Zrobię strzał z psem domowym na coś, co może być grą tygodnia.

Randy Chambers Darmowy wybór:

Wikingowie z Minnesoty +2,5

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *