Trener Seth Antram otworzył panowanie Chaneya zwycięstwem nad Polską

POLSKA, Ohio (WKBN) – Nowy główny trener Seth Antaram Chaney odniósł swoje pierwsze zwycięstwo z Cowboys zrównoważonym atakiem w czwartkowym meczu 34-2 z Polską.

Shani Odwiedziny Boardman W ciągu dwóch tygodni. Polska Podróżuje do Louisville.

Chaney znalazł strefę końcową jako pierwszy po 70-jardowym przyziemieniu od Jasona Austina. Po udanej dwupunktowej konwersji Cowboys prowadzili 8-0.

Jawan Freeman 27-jardowy bieg przyziemienia przedłużył prowadzenie Chaneya do 14-0, a ten wynik utrzymywał się przez cały pierwszy kwartał.

Przyłożenie Jawana Harmana dało Cowboys prowadzenie 21-0 w drugiej kwarcie.

Przepustka na 42 jardy od Mateusz Jones do zrobienia Jason Hewlett Chaney powiększył prowadzenie do 28-0, a w pierwszej połowie pozostało 4:44.

Polskie pierwsze punkty w sezonie zdobyły 9:41 przed końcem czwartej kwarty.

Drugie przyłożenie Harmona nastąpiło nieco ponad siedem minut po meczu i zwiększyło przewagę Cowboys do 34-2.

The Cowboys prowadzą teraz 34-2 pod koniec czwartej kwarty. Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji, gdy będą one dostępne.

Otrzymuj aktualne wyniki w trakcie play-offów Wyniki WKBN strona.

Szukasz stanowisk? Wizyta Tabele piłki nożnej liceum WKBN strona.

Oglądaj wywiady i zdobywaj profile najlepszych graczy w Dolinie – odwiedź Wybór WKBN 22 strona.

READ  Muzułmańscy Tatarzy w Polsce połączyli siły, aby pomóc imigrantom z Białorusi