The Wild kontynuują passę zwycięstw w meczu przeciwko Flames

Minnesota Wild (8-10-4, siódme miejsce w Dywizji Centralnej) vs. Calgary Flames (10-11-3, czwarte w Dywizji Pacyfiku) Calgary, Alberta; Wtorek, 21:00

Calgary, Alberta; Wtorek, 21:00 czasu wschodniego

Konkluzja: Wygląda na to, że drużyna Minnesota Wild podtrzyma passę trzech zwycięstw z rzędu, gdy zmierzy się z Calgary Flames.

Calgary ma rekord u siebie 5-4-1 i ogólny rekord 10-11-3. Flames strzelili 79 goli, notując różnicę punktową 71 na 8.

Minnesota ma ogólny bilans 8-10-4 i 3-6-2 w meczach wyjazdowych. Różnica punktacji drużyny Wild wynosi -9, przy 69 zdobytych bramkach i 78 zdobytych bramkach.

We wtorek obie drużyny spotkają się ze sobą po raz pierwszy w tym sezonie.

Najlepsi gracze: Jonathan Huberdeau strzelił dla Flames cztery gole i 11 asyst. Elias Lindholm w ostatnich 10 meczach strzelił pięć goli i cztery asysty.

Mats Zuccarello dla Wild ma sześć goli i 20 asyst. W ostatnich 10 meczach Joel Eriksson Ek strzelił cztery gole i jedną asystę.

OSTATNIE 10 meczów: Flames: 6-3-1, średnio 3,4 gola, 6,1 asysty, 3,6 rzutów karnych i 7,8 minut karnych, strzelając 2,8 gola na mecz.

Dziki: 3-5-2, średnio 2,6 gola, 4,7 asyst, 4,8 minut karnych i 12,1 minut karnych, strzelając 2,8 gola na mecz.

Kontuzje: Flames: Oliver Kellington: pauzuje (niezapowiedziane), Kevin Rooney: pauzuje (ramię), Jacob Pelletier: pauzuje (ramię).

Wild: Sam Hentges: Odchodzi (niezapowiedziane), Kedan Banker: Odchodzi (bez zapowiedzi), Zach Bogosian: Z dnia na dzień (górna część ciała), Michael Milne: Odchodzi (bez zapowiedzi).