Tenis: Finały WTA – Polak Świdek zajmuje pierwsze miejsce na świecie po tytule mistrza Anglii.

Polak W poniedziałek pokonała Amerykankę Jessicę Pegulę Wygrał 6:1, 6:0 w 59 minut Na turnieju dla ośmiu zawodników w Cancun w Meksyku zajęła pierwsze miejsce na świecie w tenisie kobiet.

Polska Gwiazda, Trenowany przez tubylca Tomasza Wiktorowskiego, Teraz prowadzi Rankingi WTA z 9295 zwrotnica, Wyprzedziła Białorusinkę Arina Sabalenkaz 9050 punktów i amerykański Kawa Cocoz 6580 zwrotnica.

Druga w rankingu polska zawodniczka, W najnowszym rankingu WTA Magda Linette spadła o jedno miejsce na 24. miejsce.

Tymczasem dziewczyna ze wsi Magdalena Frech Ja jestemW opublikowanym we wtorek nowym światowym rankingu awansowała z 79. na 63. miejsce..