Tablet Nokia Tab T20 został wprowadzony na rynek w Indiach 1 listopada 2021 r.; drażnił się na Flipkart

Firma HMD Global zaprezentowała tablet Nokia Tab T20 na początku tego miesiąca. Teraz marka ma zamiar wprowadzić budżetowy tablet na rynek indyjski. Ten rozwój został potwierdzony przez firmę za pośrednictwem zwiastuna za pośrednictwem oficjalnego konta na Twitterze. Przed premierą tablet był pokazywany online na Flipkart, ujawniając pewne szczegóły. W przeciwieństwie do globalnego modelu, który pierwotnie nosił nazwę Nokia T20, urządzenie będzie nazywane Nokia Tab T20 na podstawie zwiastunów. Nokia C30 z baterią 6000 mAh wprowadzona na rynek w Indiach za 10 999 rupii

Nokia Tab T20 będzie miała 10,4-calowy panel LCD o rozdzielczości 1200 x 2000 pikseli. Pod maską znajdzie się Unisoc T610 SoC w połączeniu z maksymalnie 4 GB pamięci RAM i do 64 GB wbudowanej pamięci masowej. Wbudowana pamięć masowa może zostać rozszerzona do 512 GB za pomocą karty microSD. Urządzenie będzie dostępne w jednym kolorze Deep Ocean.

Jeśli chodzi o fotografię, Nokia Tab T20 będzie miała z tyłu aparat 8 MP, a przedni snapper będzie miał czujnik 5 MP. Wspierać go będzie bateria o pojemności 8200 mAh z obsługą szybkiego ładowania 18W. Jednak urządzenie będzie dostarczane tylko z ładowarką 10W. Będzie działać na Androidzie 11 po wyjęciu z pudełka. Marka będzie oferować aktualizacje Androida przez dwa lata.

(Powyższa historia pojawiła się po raz pierwszy 30 października 2021 r. o godzinie 23:35 czasu IST. Aby uzyskać więcej wiadomości i aktualizacji dotyczących polityki, świata, sportu, rozrywki i stylu życia, zaloguj się na naszej stronie internetowej ostatnio.pl).

READ  Co to jest DuckDuckGo dla komputerów Mac?

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *