Szybkozamykacze przewodów hamulcowych, pedały platformowe i gadżety – Taipei Bike Show 2023

To nie targi, jeśli nie dołączymy zdjęć przynajmniej kilku interesujących pedałów platformowych, a te pedały pochodzą od marki o nazwie MDH, która ma w swoim katalogu absolutną masę różnych modeli. To jest PXA04, który ma korpus z aluminium 6061 obrabiany CNC, który ma dwanaście kołków ze stali nierdzewnej z każdej strony, a także kilka innych opcji rozmieszczenia, które pozwolą ci dostosować uchwyt do twoich potrzeb. Koperta ma 17 mm wysokości, 110 mm długości i 100 mm szerokości, a zestaw waży 309 g.

MDH wykorzystuje chomoly piastę z pojedynczą tuleją DU w połączeniu z trzema uszczelnionymi łożyskami dla PXA04, opcje kolorów obejmują czarny, niebieski, żółty, zielony, jabłkowy zielony, fioletowy, pomarańczowy i tytanowe wykończenie pokazane powyżej. Wszystko to w cenie detalicznej 109,90 USD.

Q-Connector to hydrauliczny system sprzęgający, który umożliwia odłączanie przewodów hamulcowych w razie potrzeby bez utraty płynu i podobno działa z większością przewodów tej marki. Może to być przydatne w przypadku motocykli z wewnętrznym prowadzeniem linek i rowerzystów, którzy lubią majstrować przy różnych rzeczach, a beznarzędziowa konstrukcja pozwala na wielokrotne użycie bez konieczności odpowietrzania hamulców. Komponent Speedlink łączy się bez użycia widelca lub oliwki i jest mocowany do linki za pomocą klucza 8 mm. Przeciwny koniec wykorzystuje sworzeń łączący, który również nie wymaga widelca ani oliwki, podczas gdy stalowy zacisk sprężynowy utrzymuje oba elementy razem.

Zeno twierdzi, że może wytrzymać 4500 PSI i oferuje wersje zarówno dla płynu DOT, jak i oleju mineralnego, a wszystkie poszczególne komponenty są sprzedawane za pośrednictwem ich strony internetowej.

Jest duża szansa, że ​​posiadasz już jakieś narzędzie wielofunkcyjne, ale to używa naboju C02 jako uchwytu, aby zaoszczędzić miejsce i wagę. Właśnie to wymyśliła trafnie nazwana marka Clever Standard, oferując anodowany i gwintowany adapter z wbudowanymi gniazdami, które pełnią również funkcję klucza, prostownicy obrotowej i narzędzia do usuwania rdzenia zaworu. Współpracuje również z dowolną liczbą różnych końcówek narzędziowych, zamieniając nową lub używaną kasetę C02 w uchwyt na sześciokąt, torx lub dowolny inny bit, który masz na miejscu. Włożenie naboju do adaptera, który jest dostępny w różnych kolorach, blokuje bit na miejscu, a Clever Standard zapewnia przedłużenie śruby z ustalaczem ogranicznika opony i małym brzeszczotem.

READ  Hang Seng z Hongkongu prowadzi do strat, gdy azjatyckie akcje spadają

Ale czekaj, jest więcej! Istnieją również dwa różne sterowniki zapadkowe, które można przymocować, jeden w linii, a drugi klucz wielokierunkowy.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top