Serial Netflixa „1899” został odwołany po zaledwie jednym sezonie

Serial Netflixa „1899” został odwołany po zaledwie jednym sezonie

NetflixaThriller i zaskakująca tajemnica 1899 Konserwy po zaledwie jednym sezonie.

Ambitny wielojęzyczny serial zespołu wystartował w serwisie streamingowym w listopadzie 2022 r ciemny Nie zostanie przedłużony na drugi sezon, twórcy Baran bo Odar i Jantje Freise potwierdzili w poniedziałek oświadczenie na Instagramie.

Z ciężkim sercem musimy wam to powiedzieć 1899 Nie zostanie odnowiony. Chcieliśmy zakończyć tę niesamowitą podróż sezonami drugim i trzecim, tak jak to zrobiliśmy ciemny. Ale czasami sprawy nie idą tak, jak sobie zaplanowałeś. To jest życie „.

„Wiemy, że to rozczaruje miliony fanów. Ale chcemy wam z całego serca podziękować za bycie częścią tak niesamowitej przygody. Kochamy was. Nigdy nie zapomnijcie”.

Zobacz też:

15 najlepszych tajemniczych filmów na Netflix, które musisz rozwiązać

Ośmioodcinkowy serial, którego akcja toczy się 13 lat przed skazaną na porażkę podróżą Titanica, przedstawia eklektyczną obsadę postaci na pokładzie migrującego parowca Kerberos, płynącego z Londynu do Nowego Jorku – w tym obsadę aktorską. ciemnyAndreas Pietschmann, DunkierkaAneurin Barnard, Yahya al-QaiserEmily Beecham i deszczLucas Lynggaard Tønnesen wśród wielu innych utalentowanych ludzi. Badając tajemniczy sygnał z innego statku, Prometheusa, który zaginął od kilku miesięcy, załoga statku i pasażerowie zostają wciągnięci w koszmarną podróż, która zaburza czas i logikę – i kończy się poważnym klifem. To był Friese i bo Odar Mówił publicznie o planach na sezony 2 i 3.

Lingarda Tonsona też Na Twitterze opublikował zdjęcie, na którym zrobił selfie z kolegamimówiąc, że obsada była „naprawdę zdruzgotana” decyzją, by nie iść do przodu z drugim i trzecim sezonem.

Mashable skontaktował się z Netflix w celu uzyskania komentarza, ponieważ usługa przesyłania strumieniowego nie wydała jeszcze oficjalnego oświadczenia dotyczącego nieprzedłużenia. Nie jest jasne, dlaczego serial został anulowany, choć jest to szczególnie ciekawe, biorąc pod uwagę ogromną popularność serialu — zobacz ogólny system rankingowy Netflix. 1899 siedzieć w nim 10 najlepszych programów telewizyjnych przez miesiąc po premierze w listopadzie 2022 (dwa odcinki miały swoją premierę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto we wrześniu). W grudniu Netflix tak powiedział 1899 odnotował ogromną liczbę Oglądano 87,9 miliona godzin.

1899Anulowanie może mieć coś wspólnego z kosztami (wystarczy zajrzeć za kulisy serialu Netflix Wykonane 1899(Otwiera się w nowej karcie) Aby zapoznać się ze wszystkimi tymi technologiami, w tym z wiodącymi zestawami LED). Usługa przesyłania strumieniowego obcina grosze od 2019 roku Kiedy podwyżki cen spowodowały, że abonenci wyszli z obciążenia. Wygląda na to, że obecnie Netflix wraca na właściwe torywydatki 17 miliardów dolarów na treści w 2022 r.

Fani serialu Netfliksa stworzyli już oczywiście petycję, by go uratować.

READ  Twój przyszły horoskop: 15 października 2023 r

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *