Przedstawiciele Memorial Cup odwiedzali Sue, kiedy ktoś został pchnięty nożem w pobliżu ogrodów

„To był niefortunny moment”, mówi szef Greyhounds, który jest przekonany, że „niezwykle niezwykły incydent” nie wpłynie na decyzję komisji selekcyjnej.

Will Sault Ste. Mary wygrała prawo do organizacji turnieju Memorial Cup w przyszłym roku? Ogłoszenie spodziewane jest lada dzień.

W międzyczasie potwierdził to prezes Soo Greyhounds, Tim Lukenda Dzisiaj Że starania zespołu o organizację turnieju w 2024 roku zniosły w zeszłym tygodniu zły moment: tego samego ranka, kiedy dwóch urzędników komisji selekcyjnej było w mieście na wycieczkę po arenie, policja zareagowała na głośny incydent z nożem na Ron Francis Road.

tak jak Dzisiaj 17 marca zgłoszono, że samochód uderzył w barierę parkingową po stronie placu przy Bay Street, co skłoniło policję do odgrodzenia przestrzeni żółtą policyjną taśmą. Jedna osoba została wysłana do szpitala z ranami kłutymi, a policja nie ogłosiła jeszcze żadnych zarzutów.

Dwóch przedstawicieli pojechało do Sault Steakhouse, aby odwiedzić wcześniej zaaranżowaną lokalizację Memorial Cup: jeden był z Canadian Hockey League (CHL), a drugi był konsultantem zatrudnionym przez CHL. Wyszli z hotelu w piątek rano i właśnie dotarli do ogrodów, kiedy na lodowisko wjechała policja.

„To był niefortunny moment” – powiedział Lukenda, który był już wtedy w ogrodach. „Niestety, [the committee members] Byli w środku. nie idealny. Nie „Witamy w Sault Ste. Mary’s, którego każdy z nas by chciał. Ale na koniec dnia jestem pewien, że zrozumieli, że był to bardzo niezwykły wypadek i nie reprezentowali Sault Ste. Mary”.

Obaj przedstawiciele stowarzyszenia złożyli wyjaśnienia policji przed kontynuowaniem wycieczki. Pomimo tego, jak wszystko się zaczęło, Lokenda powiedział, że „czuł się dobrze z wizytą”.

Proces licytacji Memorial Cup trwa, odkąd Ontario Hockey League ogłosiła pod koniec listopada, że ​​Hounds byli jednymi z czterech klubów OHL, które planowały licytować w corocznych mistrzostwach kraju. Pozostałe trzy drużyny to Saginaw Spirit, Niagara IceDogs i Kingston Frontenacs.

READ  Derrick Lewis kontra Najważniejsze informacje o pełnej walce Tai Tuivasa

Chociaż dojście do tego punktu wymaga dużo pracy, Lukenda czuje się pewnie.

„To był długi proces” – powiedział. „Czujemy, że zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić naszemu miastu jak najlepsze warunki do bycia gospodarzem”.

Lukenda powiedział, że organizacji nie powiedziano dokładnie, kiedy zostanie ogłoszony gospodarz, tylko że nastąpi to do końca marca.

Po wizycie w Sault przedstawiciele komitetu mieli udać się do Saginaw. Lukenda powiedział, że nie jest pewien, czy rzeczywiście odwiedzili Niagarę czy Kingston.

Po przejściu przez wczesne etapy procesu licytacji trzy lata temu, kiedy zespół ogłosił plan licytacji w turnieju w 2021 roku, który ostatecznie został odwołany z powodu COVID-19, Lukenda powiedział, że nowa oferta w tym roku pozwoliła organizacji rozszerzyć ramy. Właściwie.

„To był pierwszy raz na naszej próbie” – powiedział Lokenda. „Kiedy mieliśmy okazję zastanowić się i rozpocząć proces od nowa, jako punkt wyjścia wykorzystaliśmy pracę, którą wykonaliśmy wcześniej, ale zrobiliśmy wiele, aby ulepszyć naszą ofertę”.

Lukenda dodał, że zespół miał pewną pomoc ze strony Brooks Creative, aby „przygotować pierwszorzędną prezentację”.

Lukenda powiedział dalej, że organizacja traktowała turniej jako „znacznie więcej niż tylko turniej hokejowy”.

Powiedział, że turniej będzie obejmował między innymi codzienne koncerty na nabrzeżu w nadziei, że „wyróżni to nasz program”.

„Są to wszystkie rzeczy, które naszym zdaniem społeczność będzie wspierać i gromadzić, aby było to niezapomniane wydarzenie” – dodał Lokenda.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top