Princess Auto uda się do dawnej siedziby Lowe’a następnego lata

W Sault Ste otworzy się lokacja Princess Auto. Przyszłe lato Mary, potwierdza narzędzie rabatowe i detaliczne Winnipeg.

Nowy sklep wypełni przestrzeń, którą gigant AGD Lowe zostawił pustą, kiedy opuścił plac handlowy na Northern Avenue początek 2019 r.. To miejsce dawniej zajmowane przez Zellerów, a wcześniej przez K-Mart.

Oto komunikat prasowy Princess Auto:

Zapnij pasy, bo Princess Auto przyjeżdża do Sault Ste. Maryja latem 2022 r.

Na niektóre rzeczy warto czekać, nawet jeśli wydaje się, że są na zawsze. Wiadomość o otwarciu sklepu Princess Auto w Sault Ste. Następnego lata Maryja będzie mile widzianą „figurą-to-Outers” we wspólnocie i otoczeniu. Kanadyjski sprzedawca ma na celu wywołanie takiej samej emocji i lojalności klientów, jaką widzieli w całym kraju; Będzie to druga po Sudbury lokalizacja handlowa w północno-wschodnim Ontario.

„Od jakiegoś czasu szukaliśmy nowej lokalizacji w tej części hrabstwa”, mówi Marc-Andre Fournier, starszy wiceprezes Princess Auto ds. operacji detalicznych. “Cieszymy się, że możemy zbudować ten sklep w części kraju, w której mamy już wielu lojalnych klientów. Teraz zamiast zamawiać online lub podróżować do Sudbury, będzie to znacznie szybsze i łatwiejsze dla klientów Sault Ste. Mary. muszą budować i naprawiać rzeczy w warsztatach, garażach, piwnicach i na podwórkach. Nie możemy się doczekać, aby go otworzyć.”

Zlokalizowany pod adresem Unit 14 E-248 Northern Avenue Plaza, sklep będzie przeznaczony dla dealerów, hobbystów, mechaników weekendowych i każdego, kto uwielbia naprawiać i budować.

READ  Drugie dawki szczepionki COVID-19: w tym miejscu każdy powiat i terytorium znajduje się na początku

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top