Polska vs. Albania: Data: godzina rozpoczęcia, informacje o transmisji i sposób oglądania eliminacji do Euro 2024 w Kanadzie

Polska vs.  Albania: Data: godzina rozpoczęcia, informacje o transmisji i sposób oglądania eliminacji do Euro 2024 w Kanadzie

Obie drużyny czekają na pierwsze zwycięstwo.

Polska podejmie Albanię w poniedziałkowym meczu eliminacyjnym do Euro 2024.

Polacy awansowali do turnieju po porażce z Czechami 1:3, w której gol Damiana Szymańskiego w końcówce był jedynie pocieszeniem. Polska będzie teraz starała się przegrupować przeciwko drużynie, która nie zagra w 2023 roku.

Albania zdecydowała się nie planować meczu towarzyskiego w pierwszej połowie obecnej przerwy reprezentacyjnej. Ostatni raz grali w listopadzie, kiedy rozegrali trzy mecze towarzyskie przed Katarem 2022 (nie zakwalifikowali się). Albania przegrała dwa mecze, ale pokonała Armenię i zakończyła rok 2022.

Oto, jak możesz obejrzeć mecz Albania – Polska i wszystkie mecze eliminacji do Euro 2024.

Polska vs Albania: data, godzina rozpoczęcia

• Data: poniedziałek, 27 marca
  • Rozpoczęcie: 14:45 czasu wschodniego

Jak odwiedzić Polskę i Albanię w Kanadzie

Polska vs. Wszystkie mecze eliminacyjne do Euro 2024, w tym Albanię, można transmitować na żywo i na żądanie w DAZN.

DAZN, pierwsza globalna usługa transmisji strumieniowej na żywo i na żądanie wyłącznie sportowej, ma prawa do transmisji meczów eliminacji Euro 2024 w Kanadzie.

DAZN jest dostępny w przeglądarkach internetowych na DAZN.com, a także w aplikacjach dla wielu telewizorów i urządzeń do przesyłania strumieniowego:

• Xbox One, One S i One X, Xbox Series X | S

Subskrypcja DAZN kosztuje 24,99 CAD miesięcznie lub 199,99 CAD rocznie i obejmuje dostęp do wszystkich programów DAZN na żywo i na żądanie, w tym eliminacji Euro 2024, Ligi Mistrzów UEFA, NFL i innych.

Terminarz eliminacji Euro 2024, transmisje

Drużyna gospodarzy jest wymieniona jako pierwsza. Wszystkie mecze są dostępne na żywo i na żądanie DAZN W Kanadzie.