Polska Komisja Nadzoru Finansowego ostrzega przed dwoma firmami

Polska Komisja Nadzoru Finansowego ogłosiła, że ​​GO RISE MARKETS i Dristor Solutions Ltd weszły na listę publicznych alertów.

W oświadczeniu wydanym w poniedziałek przez Jessego Barskowskiego z Polskiej Komisji Nadzoru Finansowego, w przypadku GO RISE MARKETS, ogłoszenie wzbudziło podejrzenie popełnienia przestępstwa z art. 178 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi (Prowadzenie działalności w zakresie obrotu instrumentami finansowymi bez niezbędnego zezwolenia lub zezwolenia).

„Lider KNF włączył się do działań zainicjowanych przez inną organizację. Działania te prowadzi Prokuratura Okręgowa w Warszawie” – dodał.

Z kolei Tristar Solutions Ltd. była podejrzana o popełnienie przestępstwa z art. W związku z art. 178 ust. 69 sec. 2 pkt 1 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi (Prowadzenie działalności w zakresie obrotu instrumentami finansowymi bez niezbędnego zezwolenia lub zezwolenia). Zawiadomienie zostało przesłane przez KNF do Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Lista ostrzeżeń KNF to zbiór organów zgłaszających podejrzenia popełnienia przestępstwa. Celem listy jest ostrzeżenie opinii publicznej i organizacji gospodarczych o konieczności zachowania szczególnej ostrożności w kontaktach z tymi firmami.

Trwa wielka loteria z okazji 20-lecia Interii!

Weź udział i wygraj! Codziennie czeka ponad 20000 zł – Kliknij i sprawdź

READ  8,8-milionowy kontrakt Brighton, polskiego młodzieńca, Kokbara Kozłowskiego, ma zostać przypieczętowany.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *