Ogromny wyciek Grand Theft Auto 6 pokazuje kobietę prowadzącą, prowadzącą, strzelającą

Obraz artykułu zatytułowanego This Massive Possible & # 39;  Grand Theft Auto VI & # 39;  Wyciek z pewnością wygląda legalnie [UPDATES]

obrazek: gry rockowe

użytkownik włączony Forum GTAktóry twierdzi, że też był w tyle Najnowszy hack UberaWłaśnie upuścił prawie 100 filmów online, twierdząc, że pokazuje materiał z rozwoju Rockstar Grand Theft Auto VI, który obecnie krąży na prawie każdej platformie mediów społecznościowych.

Dopasowanie wielu co lub co? Bloomberg wspomniany wcześniej w tym roku-W tym, że gra weźmie udział i weźmie udział w turnieju kobiet Męt— Filmy są w dużej mierze w fazie tworzenia klipów, Z niekompletnymi tkankami i wzorami wszędzie, a kod działa w wielu z nich w czasie rzeczywistym. Przeciek otrzymuje obecnie prośby z pytaniem o to, co chcieliby zobaczyć w większej liczbie filmów.

w jednym, Grywalna biała postać męska mierzy się z rasistowską postacią niegrywalną przy basenieA gdy pojawi się rozmowa, zobaczysz ikonę wymaganą do odtworzenia interakcji wraz z akcją w grze. W innej postaci, postać kobieca – po prostu określam to jako taką, ponieważ najpierw będzie to serial –Bada znany klub ze striptizem.

Kobieta, która wydaje się być nową bohaterką GTA 6, pojawia się w bezprecedensowych przeciekach od Rockstar Games.

Wygląda na to, że to nowa bohaterka GTA 6, która technicznie jest pierwszą serią, tym bardziej, że wyciek tego kalibru do jednej z najbardziej oczekiwanych gier wszech czasów jest bezprecedensowy w Rockstar Games.
zrzut ekranu: teapotuberhacker / gwiazda rocka

Jest też film pokazującyMechanika strzelania pasażerskiego’, jasno wynika z tego, kto zabrał AK-47 do jakiegoś policyjnego wozu goniącego za nimi, i post wyświetla Modelowanie wnętrz samochodów.

Jeden z najbardziej kompletnych filmów Podniesiono pokazując, że obie osoby dzielą napad na kolację, trzymając klientów na muszce przed przybyciem policji. Inne są w bardziej zgrabnej formie, zawierające coś więcej niż tylko pozbawiony twarzy symbol zastępczy poruszający się po pustym krajobrazie, który jest animacjami walki, takimi jak zabawa w chowanego.

Legalność tych filmów jest wyraźnie kwestionowana. Z pewnością będzie dużo materiału filmowego, a sfałszowanie zarówno akcji, jak i kodu uruchomionego w tym samym czasie, byłoby dużo pracy dla internetowego żartu. Ale nadal jest to przeciek i dopóki Rockstar nie skomentuje (skontaktowaliśmy się i zaktualizujemy, jeśli otrzymamy odpowiedź), nie zrobimy tego. Wiem Jest prawdziwy, więc możemy dopasować to, co pojawia się tutaj, z tym, co pojawia się na końcu GTA VI.

Jeśli to on jest Prawdziwe, a potem gówno. Biorąc pod uwagę stan gry i ilość strzałów, będzie to jedna z największych gier wszech czasów, właśnie tam z okres półtrwania 2. Jak dotąd wygląda to legalnie: nie chodzi tylko o byłych reporterówKotaku ogromny Jason Schreyer mówi, że Rockstar Communications Potwierdzili te informacje im, pracownikom Rockstar Wydaje się, że lubi tweety związane z pozornym włamaniem. Ale najdziksza część?

Haker próbuje w tej chwili zawrzeć umowę z Rockstar, chociaż nie wiemy, jakiego rodzaju. Aby przestać rozpowszechniać więcej artykułów? Aby upewnić się, że przeciek nie będzie ścigany? W każdym razie jest to zdecydowanie jeden z najbardziej bezprecedensowych przecieków w historii gier wideo.

wcześniej w tym roku, Bloomberg Wspomniałem też, że następnego dnia GT spróbuje być „bardziej wrażliwym kulturowo”, Lekkie przesunięcie tonalne jest już widoczne w reedycji GTA V. Widziałem ostatnią grę Rockstar usuwa niektóre treści transfobiczne co zostało już skrytykowane przez niektórych fanów.

Ponieważ na froncie hakerskim dzieje się szybko, a plotki krążą o potencjalnych oszustwach związanych ze sprzedażą kodu źródłowego, fani są zajęci próbą ustalenia, co jest widoczne w materiale, który faktycznie istnieje. Już teraz pojawiają się teorie, kto gra nowy trop.

Aktualizacja 13:55: Dodano szczegóły dotyczące krzyków Rockstar, wraz z nowymi wydarzeniami w historii.

Aktualizacja 19:10: Dodano więcej szczegółów na temat GTA 6.

READ  Skorzystaj z najnowszych zniżek na 13-calowego MacBooka Pro M1 i inne wspaniałe produkty

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top