Mets chcą dodać trzeciego miotacza startowego, zainteresowanego Rossem Striplingiem

Mets chcą dodać trzeciego miotacza startowego, zainteresowanego Rossem Striplingiem

Mets byli już aktywni na wczesnym rynku pitchingowym tej zimy, dodając Justina Verlandera na dwuletniej umowie o wartości 86,6 miliona dolarów przed jej wejściem José Quintana Przez dwa lata 26 milionów dolarów. Jednak na tym się nie kończą Joela Shermana z New York Post Zgłaszamy, że zespół mówi agentom na zimowych spotkaniach, że planują trzeci start poza sezonem. Sherman powołuje się na japońską gwiazdę Kodai Singa i Rossa Striplinga Jako dwóch graczy interesuje się zespół, jednocześnie badając inne opcje na rynku handlu i wolnych agentów.

Podczas gdy Mets byli powiązani z wieloma początkowymi miotaczami tej zimy, innymi niż dwaj, którzy podpisali kontrakt, ich zgłaszane zainteresowanie Striplingiem jest nowe. Jest wolnym agentem po solidnym roku w Toronto, rzucając 134 1/3 inningsa z 3,01 piłki ERA. Odbił pałkarza średnio o 20,7% poniżej średniej, ale ograniczył spacery do imponujących 3,7%. Nie rzuca piłką szczególnie mocno, mieszając szybką piłkę z lat 90. z suwakiem i zmianą, a także okazjonalnie podkręconą piłkę.

Podczas gdy Stripling, lat 32, zdecydowanie pokazał wystarczająco dużo, by dać mu innings, spędził większość swojej kariery z Dodgersami i Blue Jays w hybrydowej roli pomiędzy bykiem a spinnerem. W rzeczywistości dopiero w tym sezonie Stripling został zepchnięty do pełnoetatowej roli początkowej z powodu kontuzji Hyun Jin Ryu. Uśredniał tylko pięć klatek na wyjście, ale został zepchnięty do roli początkowej przez byki, a w dzisiejszych czasach startery i tak stają się coraz krótsze. Jednakże, gdy cały sezon zaczyna się zwiększać w kierunku obciążenia nowicjusza, z pewnością możliwe jest, że Stripling poradzi sobie z jeszcze większym obciążeniem pracą w przyszłym roku.

Senga byłaby wyższą zaletą, ale jest również znacznie droższą opcją, jeśli Mets pójdą tą drogą. MLBTR przewiduje dwuletnią umowę o wartości 18 milionów dolarów dla Stripling, podczas gdy Senga ma otrzymać pięcioletni kontrakt o wartości 75 milionów dolarów. Podczas gdy właściciel Steve Cohen wykazał gotowość do agresywnych wydatków na zbudowanie konkurenta, ich ostatnie posunięcia sprawiły, że ich wypłata podatku od luksusu wyniosła około 306 milionów dolarów, a jako drugi przestępca zapłacą 90% podatku od każdej pensji przekraczającej 293 miliony dolarów. Mówiąc najprościej, podpisanie kontraktu z kimś takim jak Stripling lub Senga, w obecnej formie, oznacza, że ​​Mets muszą zapłacić dwukrotność rocznej pensji zapisanej w kontrakcie.

READ  Rezygnacja ze stanu Australii na rzecz Igrzysk Wspólnoty Narodów rodzi pytania o przyszłą ofertę Alberty

Jedną z opcji może być rozważenie sposobów obniżenia ich listy płac, a Sherman wspomniał, że podpisanie trzeciego miotacza startowego może zmotywować Metsów do wymiany kogoś takiego jak Carlosa Carrasco, któremu został rok i 14 milionów dolarów. Chociaż pomysł dodania rzutu tylko po to, by odjąć kolejny, może wydawać się sprzeczny z intuicją, Mets nadal będą dobrze umiejscowieni w swojej rotacji z Verlanderem, Maks ScherzerQuintana, obce i ewentualnie Davida Petersona Zaokrąglanie piątki z Joey Lucchesii Taylora Miguela i Eliezera Hernandeza Zapewnij głębię.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *