Johnny Goudreau Calgary Flames niszczy Edmonton Oilers

Calgary – Mateusz Tkachuk Miał dwa gole i zdobył dwa i Johnny Goudro W sobotę miał pięć asyst, aby poprowadzić Calgary Flames do zwycięstwa 9-5 nad Edmonton Oilers.

Elias Lindholm A Michael Backlund Strzelił też dwa gole dla Calgary (40-17-8) z Chrisem Tanivem, Oliver Killington A Dillon Dobby Dodanie po jednym.

Tkachuk ma 11 punktów (cztery gole i siedem asyst) w ostatnich czterech meczach, podczas gdy Gaudreau ma również 11 punktów w tym samym okresie (trzy gole i 8 asyst).

Leon Drystel Zdobył hat-tricka, prowadząc atak Edmontona (36-25-5) z Derek Brassard A Ryan Nugent Hopkins Po jednym nagraniu.

Jakuba Markstroma Miał 26 obrońców dla Calgary. Jest 31-12-7.

Mike Smithz ulgą Mikko Koskinen, i przegrał z 7-9-2. Zatrzymał 22 rundy z 26, które napotkał. Koskinin pozwolił na pięć bramek z 12 strzałów.

Regionalni zawodnicy ostatecznie podzielili serię czterech sezonów.

Przed wrzaskliwym tłumem 19 289 osób, pierwszą sprzedażą Calgary od 21 lutego 2020 r. przeciwko Bostonowi, mecz był ekscytującą i ekscytującą grą od początku do końca, a bramki pojawiały się bez przerwy.

Zremisowani 4-4 na początku drugiej połowy, Flames prowadzili po raz trzeci i ostatni zeszłej nocy, mniej niż trzy minuty przed Tkachuk.

O 5:06 Gaudreau przeszedł obok Evan Bouchard Aby odzyskać dysk kosmiczny, wykonał obrót i wysłał przepustkę do dziury do szeroko otwartego Tkachuka, który wysłał strzał przez platformy Koskinen. Dla Koskinena ta noc się skończyła.

Sprawy nie zaczęły się dużo lepiej dla Smitha, który został uderzony między ochraniacze przez Tkachuka o 7:39, kiedy obrót Oilers na jego finiszu pozwolił Gawdru znaleźć Tkachuka za obrońcą.

Grając w zabójczą grę, Nafciarze odbili się, osiągając 6-5, gdy wykorzystali przewagę dwóch osób, którą mieli, gdy Eric Gubrranson Wysłane w celu uzyskania wysokiej przyczepności przez trzy sekundy w cewce Andrzej Mangyapan Kara.

READ  Huragany nie zostały pokonane na początku sezonu, stolice zamknięte dla wilków

Trzeci mecz Draisitla o godzinie 9:18 w drugim i 47 dniu sezonu przyniósł około 50 fanów hat-tricka Oilers rozsianych po całym czerwonym tłumie sprzedających.

Ale Edmonton nie zbliży się ani trochę, częściowo dzięki zatrzymaniu Markstroma na początku trzeciego meczu.

po tym, jak ukradł Ewander Król Po wyrzuceniu do przodu w świetnej sekwencji mijania z Conor MacDavid A Jesse Poliogarvi To by ją połączyło, Flames pchnął lód z Gaudreau, przygotowując Lindholma na drugą noc.

The Flames dodali bramkę z blokadą nieco ponad trzy minuty później, kiedy Backlund strzelił swojego drugiego gola, oddając strzał w słupek.

Edmonton zmarnował niewiele czasu, prowadząc 1:0, kiedy Brassard wybił punkt Boucharda, wyprzedzając Markstroma zaledwie 32 sekundy po meczu.

Ale jedyne wieczorne wprowadzenie Nafciarzy trwało mniej niż pięć minut.

Lindolm został wysłany sam na przepustkę od Tkachuka i skierowany na jego plecy, oddając strzał pod poprzeczkę.

Płomień wystrzelił z przodu z 16-sekundową przewagą nad bramkami.

O 14:23 Tanev stał za obrońcą Oilers i gdy został zatrzymany, odbicie odbiło się od sań. pielęgniarka.

Calgary strzelił 3-1, kiedy Backlund był wystawiony w dołku i wykonał jednorazowe podanie środka Mangyappaniego w górny róg.

Ale Oilers zmniejszyli deficyt o połowę, mając 59 sekund przed końcem tego okresu. Nugent Hopkins trafił idealnie za obronę Flamesa, a Draisaitl odbił się od skrzydła, zebrał i przebijając się przez dziurę, pokonał Markstroma w dalekim słupku.

Zanim okres się skończył, Backlund uderzył McDavida na lodzie, gdy jechał przed nim na łyżwach i został wysłany za ingerencję.

To doprowadziło Edmontona do remisu 3:3 po kolejnym golu w rozgrywce o władzę, a Draisaitl wykorzystał lśniący świeży lód, aby rozpocząć drugą połowę i zdobyć 44 sekundy.

Uwagi: Noe Hanifin Zagrał swój 500. mecz w National Hockey League. Mając 25 lat i 60 dni jest piątym najmłodszym obrońcą, który osiągnął ten kamień milowy w historii NHL i najmłodszym od 1994 roku… Centrum Flames Ryan Carpenter Zadebiutował po przejęciu z Chicago na Deadline Trade. Wyśrodkowano linię z Milan Lucic A Trevor Lewis.

READ  Marcus Rashford nie pojawi się na meczu Manchesteru United po krytyce ze strony Erika Ten Haga

Ten raport został po raz pierwszy opublikowany przez The Canadian Press 26 marca 2022 r.