Johnny Depp ostrzega fanów po tym, jak baza fanów powiększa się na Instagramie i TikToku

Johnny Depp ostrzega swoich fanów o swojej obecności w mediach społecznościowych.

Aktor, który niedawno wygrał proces o zniesławienie przeciwko swojej byłej żonie Amber Heard, w niedzielę (19 czerwca) udostępnił oświadczenie na Instagramie.

Depp ma do czynienia ze wzrostem liczby fałszywych profili podszywających się pod niego, wykorzystując publiczne zainteresowanie aktora po procesie.

The Piraci z Karaibów Gwiazda zebrała 10 milionów obserwujących w ciągu 24 godzin od opublikowania swojego pierwszego filmu na TikTok. Wcześniej dotarł do ponad trzech milionów obserwujących, nie udostępniając ani jednego filmu. W chwili pisania ma 15,1 miliona obserwujących na TikTok i 25,9 miliona obserwujących na Instagram.

Napisał: „Dowiedziałem się, że istnieją fałszywe konta podszywające się pod mnie lub pracujących dla mnie ludzi”.

„Nie mam żadnych kont prywatnych ani bocznych na żadnych platformach. To jedyne strony, które prowadzimy z moim zespołem, na których udostępniamy aktualizacje i komunikujemy się: Instagram @JohnnyDepp TikTokJohnnyDepp Facebook @JohnnyDepp Discord @JohnnyDepp0854.”

Zachęcał swoich fanów do „ostrożności, ponieważ wydaje się, że te fałszywe konta mogą być nieubłagane”. „Mój zespół pracuje nad rozwiązaniem problemu” – napisał Depp. „Dziękuję za nieustające wsparcie i za poinformowanie mnie o tym problemie! Miłości i szacunku, JD xx.”

Johnny Depp wydał ostrzeżenie w mediach społecznościowych swoim fanom na Instagramie

(Instagram)

Na początku tego miesiąca ława przysięgłych stwierdziła, że ​​Heard zniesławił Deppa we wszystkich trzech przypadkach i przyznał mu 10 milionów dolarów (8 milionów funtów) odszkodowania i 5 milionów dolarów (4 miliony funtów) odszkodowań karnych. Heard otrzymał odszkodowanie w wysokości 2 milionów dolarów (1,6 miliona funtów), ale nie odszkodowanie karne.

Jury uznało, że Heard oczernił Deppa i przyznał mu 10 milionów dolarów (8 milionów funtów) odszkodowania i 5 milionów dolarów (4 miliony funtów) odszkodowań karnych. Heard otrzymał odszkodowanie w wysokości 2 milionów dolarów (1,6 miliona funtów), ale bez odszkodowania karnego.

Prawnik Hearda pojawił się niedawno w porannym talk-show i powiedział, że to ona Klient nie będzie mógł zapłacić 8,35 mln USD (6,65 mln GBP) odszkodowania Deb.

READ  Bieber vs Ferrari i siła marketingu aksamitnych lin

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top